Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Abe,na sreka ni e Igorce?
Zasto toj ke komentira...:vozbud:

Утре Сања сигурно нема да игра.Галас мислам дека ке игра,иако играше 120 минути...
Аршавин бил изморен малце и разочаран,па може Насри да игра на негово место.
Би типувал на овој состав:
Ел Муњо
Еди-Галас-Верминатор-Traore
--------Сонг----Арон----------
Томас----Ел капитено----Самир
-----------Дуду------------
Samo Traore go promashiv...
Ajmooo ideme na pobeda.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Леле каква шанса на Дуду :nesum:
Ајде следна акција/шанса погодок!:smir:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Да зеам да се убијам е резултатов :pop:
Не ми се верува , па толку ли паднавме ниско со повредиве :jaj:
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.416
Поени од реакции
6.052
Катастрофа ....И лани на истиов ден против сити кикснавме и годинава исто.Со ваква игра титула тешко...
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
:nerv::nerv::nerv::nerv: Венгер треба сега на сите по еден шамар да им врзе во соблекувална почнувајќи од капитенот па се до тоа утепаното ќелавко по лева страна зашто се дур не примија гол се влечеа по терен без желба..
 
Член од
2 август 2009
Мислења
975
Поени од реакции
380
утакмицава бевме очајни ако продолжиме вака титула јок :nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
Најмногу од се ме нервира што повторно по незнам кој пат примаме гол од прекин, од корнер или нафрлена топка по слободен удар. Па мислам дека 90% од головите така ги примивме. Мора да се поработи на тоа.

Друго неможам моментално ништо да коментирам сепак честитки на Сандарлед затоа што одлично изиграа го затворија секој пролаз.

И пак Аршесавин нека каже дека Ван Перси слаб бил. Се гледа дека нема кој да шутне.

Поздрав
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Ај наздравје---му текна на Венгер да го стави Тео-браос....:tapp:
Стварно претерува и тој понекогаш
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
Најмногу од се ме нервира што повторно по незнам кој пат примаме гол од прекин, од корнер или нафрлена топка по слободен удар. Па мислам дека 90% од головите така ги примивме. Мора да се поработи на тоа.

Друго неможам моментално ништо да коментирам сепак честитки на Сандарлед затоа што одлично изиграа го затворија секој пролаз.

И пак Аршесавин нека каже дека Ван Перси слаб бил. Се гледа дека нема кој да шутне.

Поздрав
Abe tocak !!!! Sto ke sutnes be nemaat idea !!! Arshavin mi go stava u 70 minuta !!! odkako vleze on pocnaa inicijativite !!!! Song i Eduardo kakva akcija ali toa drvce Eduardo lob saka da dade,ednas dae sea ke se kurci najgolemoto drvo !!! Dodeka ne frli nekoj denar nema sampion !!! Vela se gubi,Ramsey isto taka,Walcott tapa itn da ne nabrojuvam !!!! Celzi sampion !!! mene mi vlevase ovaa utakmica nadez za titula ako tepavme posle celzi bez problem !!! Toa e jbg ali ti si tocak i ne razbiras pisuvas kolku da bides u "moabet" so ostanatite !!! zborite isto site a vrska nema so zborite !!! uvelicuvate bez veze !!! Cim na momenti i zokiarsenal pocna da vi smeta neznam so da vi kazam!!!U anglija nemozes da bides sampion so klinci i so tim sostaven od 16 milioni evra !!! Ajde na zdravje!!!!
 

xochipilli

Војвода
Член од
29 јули 2006
Мислења
426
Поени од реакции
116
Abe tocak !!!! Sto ke sutnes be nemaat idea !!! Arshavin mi go stava u 70 minuta !!! odkako vleze on pocnaa inicijativite !!!! Song i Eduardo kakva akcija ali toa drvce Eduardo lob saka da dade,ednas dae sea ke se kurci najgolemoto drvo !!! Dodeka ne frli nekoj denar nema sampion !!! Vela se gubi,Ramsey isto taka,Walcott tapa itn da ne nabrojuvam !!!! Celzi sampion !!! mene mi vlevase ovaa utakmica nadez za titula ako tepavme posle celzi bez problem !!! Toa e jbg ali ti si tocak i ne razbiras pisuvas kolku da bides u "moabet" so ostanatite !!! zborite isto site a vrska nema so zborite !!! uvelicuvate bez veze !!! Cim na momenti i zokiarsenal pocna da vi smeta neznam so da vi kazam!!!U anglija nemozes da bides sampion so klinci i so tim sostaven od 16 milioni evra !!! Ajde na zdravje!!!!
Те молам престани да навиваш за Арсенал и почни да навиваш за Челзи.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
Abe tocak !!!! Sto ke sutnes be nemaat idea !!! Arshavin mi go stava u 70 minuta !!! odkako vleze on pocnaa inicijativite !!!! Song i Eduardo kakva akcija ali toa drvce Eduardo lob saka da dade,ednas dae sea ke se kurci najgolemoto drvo !!! Dodeka ne frli nekoj denar nema sampion !!! Vela se gubi,Ramsey isto taka,Walcott tapa itn da ne nabrojuvam !!!! Celzi sampion !!! mene mi vlevase ovaa utakmica nadez za titula ako tepavme posle celzi bez problem !!! Toa e jbg ali ti si tocak i ne razbiras pisuvas kolku da bides u "moabet" so ostanatite !!! zborite isto site a vrska nema so zborite !!! uvelicuvate bez veze !!! Cim na momenti i zokiarsenal pocna da vi smeta neznam so da vi kazam!!!U anglija nemozes da bides sampion so klinci i so tim sostaven od 16 milioni evra !!! Ajde na zdravje!!!!
Како прво да не се вреѓаме точак или сл затоа што веќе ти си докажал дека си за тоа па никој не те навредил, ако имало некој незнам, ако знаеш да пишеш пиши ако не немора. Тоа за Аршавин си во право али за тоа дека Ван Перси нема врска многу грешиш. “Можеби“ си во право дека треба да се купат поискусни тоа не ти го оспоруам али за Ван Перси грешиш и се виде во оваа утакмица дека немаше кој да повлече и да шутне.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.416
Поени од реакции
6.052
Не се карајте никој од вас не е крив...И едно прашање до Logix што праваше цел натпревар Росицки па да му го продолжат договорот?
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
Abe tocak !!!! Sto ke sutnes be nemaat idea !!! Arshavin mi go stava u 70 minuta !!! odkako vleze on pocnaa inicijativite !!!! Song i Eduardo kakva akcija ali toa drvce Eduardo lob saka da dade,ednas dae sea ke se kurci najgolemoto drvo !!! Dodeka ne frli nekoj denar nema sampion !!! Vela se gubi,Ramsey isto taka,Walcott tapa itn da ne nabrojuvam !!!! Celzi sampion !!! mene mi vlevase ovaa utakmica nadez za titula ako tepavme posle celzi bez problem !!! Toa e jbg ali ti si tocak i ne razbiras pisuvas kolku da bides u "moabet" so ostanatite !!! zborite isto site a vrska nema so zborite !!! uvelicuvate bez veze !!! Cim na momenti i zokiarsenal pocna da vi smeta neznam so da vi kazam!!!U anglija nemozes da bides sampion so klinci i so tim sostaven od 16 milioni evra !!! Ajde na zdravje!!!!
Де ајде оди и пиши во друг фан клуб се гледа дека не си за арсенал , аршавин како прво и прво чуствуваше голем замор пред оваа утакмица и затоа влези како резерва , а исто така од оваа утакмица ако се разбираш од фудбал можеше да видиш колку фали Рвп на тимот :uvo:
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
Ке навивам за кој ми душа сака бе !!! Вие прекинете да си го дркате на младите играчи и на усраните акции....Се бројат титули !!! а не 9 победи ке напраи и ги дигаме у облаци....Ако не примети сите победи се против Аутсајдерите !!!! СО тие појаките одма киксаат !!! СИТИ ЈУНАЈТЕД ВЕСТ ХЕМ(дрво али ај) САНДЕРЛЕНД
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom