Бремена по капење во базен?

G

GoddessOfRock

Гостин
Бог да чуват, голман да бране:nesvest:
Ја имам информација дека член од форумов бил во базенот и :drk: можно е од него да е ова..... се работи за членот со иницијали Д.Л добро познат на Струмичката полиција
Не бе не сте нормални:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
958
Поени од реакции
727
Дечки, сум слушнала дека може да останеш трудна и на пример од аутобус (ако околу тебе во моментот има многу мажи), така да ова за базенот не ме чуди...
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.585
Мајката постапила правилно за да ја спаси ќерката и да извлече корист од ситуацијата.

Можно е плодна девојка/жена да забремени дури и да не и влезе пенис и да ејакуира во неа. Имаше еден ваков случај на суд за еден пар од централна Америка. Бидејќи девојката беше многу затуцана, отпрвин мислела дека се работи за нешто натприродно, како раѓањето на Исус, но потоа ја “подучиле’’ и го тужеше дечкото.

Во секој случај, можно е, но веројатноста се исклучително мала. Сепак, ако така и било пишано...
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Греотка за девојчето леле што му се случило :nesvest:

Египетскиот хотел да и плати добра сума, а може и алиментација да и плаќа додека детето е малолетно.

Ц ц ц нема бањање веќе во базен :nesum:

Дечки, сум слушнала дека може да останеш трудна и на пример од аутобус (ако околу тебе во моментот има многу мажи), така да ова за базенот не ме чуди...
Дааааааааа и ова имам слушнато и јас. Аууу ете тоа е.
Може само да ми подобјасниш како може тоа да се случи? Дека и јас сум слушнала ама детално не знам.

Ах се е можно во денешно време.



 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
А ако прднеш во базен сите ке смрдат.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Ја имам информација дека член од форумов бил во базенот и :drk: можно е од него да е ова..... се работи за членот со иницијали Д.Л добро познат на Струмичката полиција
:pos2::pos2::pos2:
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Го јадела она арапски, а сеа на мајка и базенот и е крив. Се издупила на 13 год. на одмор со мајка и.

Ех, кој е за на кај Египет ?
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Магдалена Квјатковска од Полска покрена тужба против еден египетски хотел, тврдејќи дека нејзината 13 годишна ќерка останала бремена после капење во хотелскиот базен.
Магдалена верува дека нејзината ќерка останала бремена од "залутана сперма" по капењето во мешаниот базен, па сега бара соодветна компензација од хотелот чие име сеуште не се открива.
"Мајката одлучно тврди дека нејзината ќерка воопшто не запознала никакво момче додека престојувале во Египет", изјавил претставник од туристичката агенција која го организирала патувањето, додавајќи дека мајката нема намера да се откаже од тужбата.
Туристичката заедница во Варшава веќе потврди дека ја примила бизарната тужба.
http://kajgana.com/zivot/bremenost-po-kapenje-vo-bazen.html

:pos: :pos: Шо мислите можно ли е???
Изебал гаа некој на керкаи саа базенто е криф:pos2::pos2:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Дечки, сум слушнала дека може да останеш трудна и на пример од аутобус (ако околу тебе во моментот има многу мажи), така да ова за базенот не ме чуди...
Да, ама ако има многу мажи кои ејакулираат врз тебе. Ама сепак, дури и за тоа шансите се минимални.
 
П

Паган-др

Гостин
Она мала није је*ена, она мала није је*ена. :icon_lol:
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.456
Поени од реакции
22.064
:pos2::pos2::pos2:

Глупости..Малата добро си поминала..
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
НЕ МИ СЕ ВЕРУВА ! ! ! хахахаха ејјјјјјјј колку само нема шансааааааа....како прво треба тој до неа да бил и да:drk:... после да се протне низ купачите и да и влезе... и да успее... МА НЕМА ШАНСА БЕ ОВАА ЛАПНАЛА НЕКОЈ АРАПСКИ...
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Затоа друг пат не :drk: во базент кога се бањате:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom