Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
А

Ајсшутер

Гостин
Сепак тешко дека ке даде за Кака` 150 милиони,не верувам + никој играч не вреди повеќе од 80 милиони ем и тоа е многу барем јас така мислам.
Иначе доколку би понудил 150 би било супер и Берлускони одма ке го продаде Кака` тоа е повеќе од сигурно и нема да згреши :)
 
P

PewDiePie

Гостин
Реков дека ти не разбра:pos2::pos2: Кој дел не ти е јасен?? Дај да појаснеме... Реков Наше Зоне( кака) не е за давање... Леле абе еден 4ист Феномен ак не може да рабере... Треба стило на пишување да сменам
:pos2::pos2::pos2:Nase Zone aaa ubistvo hahaha
 
G

GoddessOfRock

Гостин
:pos2::pos2::pos2:Nase Zone aaa ubistvo hahaha
А ти планираше дека так лесно ке ја(го) дадеме...НЕ СЕ СМЕЈ ... Сад 4е стрика Дока да ти казе како треба:jaj:
лелеее Нема кака да оде оти му е убаво у милан ( н барем так изјавува)
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
нов клуб заинтересиран за Кака:shok:
уште поголеми цени:shok:
и пак во англиско:shok:


нека го оставан на мира...аман веќе:pishtoldz
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Забораи и Вороњињ како и Џерард :)
Доста се тие бе закон се:)
Инаку забрането е гостување на навивачи на Милан во дуелот со Џенова.....мислам дека и онаа година беше забрането поради тоа што навивачи на Милан убиле навивач на Џенова ама поодамничка било тоа(не ме фаќајте за збор)
БТВ би го трампале ли Кака за Реина,Торес и Шкртел?Јас би
 
G

GoddessOfRock

Гостин
Доста се тие бе закон се:)
Инаку забрането е гостување на навивачи на Милан во дуелот со Џенова.....мислам дека и онаа година беше забрането поради тоа што навивачи на Милан убиле навивач на Џенова ама поодамничка било тоа(не ме фаќајте за збор)
Јас па планирав да одам:pipi:
 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
197
Поени од реакции
1
Забрането е гостување на навивачи на Милан на дуелот со Џенова бидејќи Милан и Џенова се едни од најголемите ривали во Серија А(верувале или не).Не ривали според квалитетот,далеку од тоа него мислам дека порано на некој меч или навивачите на Милан имаат убиено навивач на Џенова или обратно,не знам
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Aman sto e bitno koj igrac ke dojde od liverpool ( ne oti ke dojde) sto samo spamuvajte sekako ke vi izbrisat mislenjata
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.903
Поени од реакции
23.297
со неста не е сигурно но како и да е, мора да се земе класа играч на тоа место

БТВ му кажал некој на шеикот дека " некои работи не се купуваат со пари" а за робињо и остали плачковци фудбалери постои мастеркард :pos2:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Нека дај 150 милиони за Кака, нема да ми биде криво што ке си оди.... За тие пари Берлу може да донесе мноооооогу млади играчи од калибарот на Кака и К.Роналдо....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom