Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.326
Поени од реакции
16.438
Секоја чест на спортската одлука да не се примаат гостински навивачи.
Ете ја "големата" Шкендија, која по се изгледа не е толку голема.
Браво.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Секоја чест на спортската одлука да не се примаат гостински навивачи.
Ете ја "големата" Шкендија, која по се изгледа не е толку голема.
Браво.
НАЈГОЛЕМА Е!!!!

И против судии и против цела држава игра и пак к***т само може да го јадат сите!
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.708
Поени од реакции
71.136
Честито победа, да не речете дека никој не ви честитал беез разлика на начинот на кој сте стигнале до неа. Ги слушав муабетите пред дербито и знаев што ќе се случи. Да нема забуни не беше местенка, ама си играа старите добри манири. Не дај боже да не тепаше Шкендија...
Што пак ви се судиите криви?
Си имаше пенал и крај. Моли се што не ја прекинаа, па уште се буниш против судии...
Што сте се запнале цела држава била против вас?:pos:
Бидете благодарни што ФФМ ве толерира со години...
Вистина е годинава имаше средби кај што имавте лошо судење, но тоа нема врска дека се работи за Шкендија туку истото ви го смести Кенан Идризи...
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.326
Поени од реакции
16.438
НАЈГОЛЕМА Е!!!!

И против судии и против цела држава игра и пак к***т само може да го јадат сите!
Одлично, браво уш еднаш.
Не знам зашто јавно еве тука повикувате гостински навијачи кои не сакате да ги примите.
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
BALLISTI ZAKOOOOOON


PEKOL VO TETOVO....3-1 FANATASTICNO 2 POLUVREME PO NAVIVANJE .... !!

Za gostite ne znam so da mu kazam i nashata vrata bese zatvorena posledniot natprevar no koga si jak I KOGA SI ULTRAS NIKOJ NE MOZE DA TE SPRECI DA GO BORDIS TVOJOT TIM !!!

BALLISTET RULEZ
 
Член од
4 декември 2010
Мислења
35
Поени од реакции
1
Одлично, браво уш еднаш.
Не знам зашто јавно еве тука повикувате гостински навијачи кои не сакате да ги примите.
Bea Ballistite koj ne gi sakaa Vojvodi vnatre u stadion, ili rakovodsvoto na klubot?
Spored mene dobro postapija, da bea i tie situacijata ke eskalirase kako i sekogas, a najmala provokacija bi dovedelo do golemi incidenti
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Одлично, браво уш еднаш.
Не знам зашто јавно еве тука повикувате гостински навијачи кои не сакате да ги примите.
Паметњаку не решаваат Балистите кој ќе биде пуштен на стадион а кој не.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.326
Поени од реакции
16.438
Bea Ballistite koj ne gi sakaa Vojvodi vnatre u stadion, ili rakovodsvoto na klubot?
Spored mene dobro postapija, da bea i tie situacijata ke eskalirase kako i sekogas, a najmala provokacija bi dovedelo do golemi incidenti
Не знам кој кого не сака.
Битно на симпатизерите и навивачите на Тетекс им беше забрането да влезат на стадион.
Јас сигурен сум дека раководството на Балисти има некаква комуникација со раководството на ФК Шкендија и ако сакале можеле да излобираат да не им биде забрането влез.
Но тоа не се случи, за жал.
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
Не знам кој кого не сака.
Битно на симпатизерите и навивачите на Тетекс им беше забрането да влезат на стадион.
Јас сигурен сум дека раководството на Балисти има некаква комуникација со раководството на ФК Шкендија и ако сакале можеле да излобираат да не им биде забрането влез.
Но тоа не се случи, за жал.
I NIE NE NE PUSTILE KOGA IGRAVME SO VAS I GO SKRSSHIA VRATATA I VLEGOVME ...KOGA SE SAKA SE MOZE:salut:
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.397
Поени од реакции
5.651
Не знам кој кого не сака.
Битно на симпатизерите и навивачите на Тетекс им беше забрането да влезат на стадион.
Јас сигурен сум дека раководството на Балисти има некаква комуникација со раководството на ФК Шкендија и ако сакале можеле да излобираат да не им биде забрането влез.
Но тоа не се случи, за жал.
Дајте некој бројка , колку беа Војводи , само не лажете , пошто ќе се најде некоја слика.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Абе и вие сакавте да ги нападнете на прошлиот натпревар ама ај кажете зошто избегавте?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom