Assassin's Creed 2

  • Креатор на темата Грејвдигер
  • Време на започнување

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Имам еден проблем.Ја завршив 7 секвенца и првата мисија од 8 секвенца не почнува :S Одам кај шо треба ама не почнува.Исто и то Assassin tomb шо е во Венеција се шо треба прам и кофчего неможи да се отвори :S Ако знај некој шо треба да напрам нека кажи.
Комши го има кај мене истиот проблем, ја не сум стигнат уште до таму :)
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Од 12 секвенца
играта станува екстремно досадна -.- немам веќе желба ни да играм...
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.540
Поени од реакции
14.673
конечно по толку заебанција,најдов крак кој работи,сега плешам без проблем:eek:jea:
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Не знам зашто го флејмаат крајот на играва, мене највеќе ми се свиѓаше :) Посебно зборовите на Дезмонд :
What. The. Fuck.
:)
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
Хехе ја свртив и на крај излегов од временската машина и се тепав со војниците на тој докторот од првиот дел и одкако ги попедив заврше.Мн јака игра немат шо :D.



Последно предупредување. Следен престап - бан од тема.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
ВНИМАНИЕ! СПОЈЛЕР! (Модерaтор стави го во "црно" ова долу, зш незнам како).

Некој накратко да ми кажит шо се деси на крајот, кога та жената(ко дух шо е :D) во Рим му кажува нешо на Ецо. Не сфатив баш најдобро...
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
КОнечно свртена БТв За мене крајот е толку глуп што го сминив мислењето за играва цело време доста јако после на крајот Shit!! И малце е досадно после 6тата плочка за облеката од кога ќе ја земиш поздрав
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
КОнечно свртена БТв За мене крајот е толку глуп што го сминив мислењето за играва цело време доста јако после на крајот Shit!! И малце е досадно после 6тата плочка за облеката од кога ќе ја земиш поздрав
Кажи ми те молам што ти беше глупо на крајот? Баш најкул заврши играта :)
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Кажи ми те молам што ти беше глупо на крајот? Баш најкул заврши играта :)
Што е за тебе најкул палнети "графити" И незнам ти женски како на проектор За мене претерано глупав беше крајот незнам за тебе
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Океј беше, ништо посебно. Али кога спомнаа 2012 и крај на светот се ми уништија. Претпоставувам е океј да се збори без споилери со оглед на тоа што повеќето веќе ја завршија играта.
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Што е за тебе најкул палнети "графити" И незнам ти женски како на проектор За мене претерано глупав беше крајот незнам за тебе
хахаххаа, епа изгледа играш игра само колку да ја поминеш, не да се задлабочиш и да пробаш да сфатиш нешто :smir:

Desmond is The Chosen One
xD
 

T81

The Chosen One
Член од
15 ноември 2009
Мислења
229
Поени од реакции
6
абе вие ги решивте загатките, го изгледавте Тхе truth? е тука е крајот макар шо ке има уше едно продолжение...
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
хахаххаа, епа изгледа играш игра само колку да ја поминеш, не да се задлабочиш и да пробаш да сфатиш нешто :smir:

Desmond is The Chosen One
xD
Јас колку шо имам свртено игри ти толку ноќи немаш преспано,зато не ми се прави паматен јас сватив се од играта туку ти дали свати,Ај кажими шо беше поврзано со тоа на крајот?? "Паметен??"
 

Kajgana Shop

На врв Bottom