Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
Anything Barca Can Do...



...we can do better !

:tv:
Stvarno??? Barca osvoi 6 tituli. Podobro ne moze i da sakate ahaha.

A izglea mnogu brzo ja zaboraivte utakmicta so Lyon, site go plukavte Higuain, go brkavte od klubot use malku i peticija ke pocnavte. Brzo se smenija rabotite, so znaci da dades 2 gola protiv Valladolid(ili koj bese). Toa ti se verni navivaci na RM, glory hunters.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Честито победа иначе Чави Алонсо:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:..Една топка немаше изгубено човекот ..:smir:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.537
Поени од реакции
14.267
Stvarno??? Barca osvoi 6 tituli. Podobro ne moze i da sakate ahaha.

A izglea mnogu brzo ja zaboraivte utakmicta so Lyon, site go plukavte Higuain, go brkavte od klubot use malku i peticija ke pocnavte. Brzo se smenija rabotite, so znaci da dades 2 gola protiv Valladolid(ili koj bese). Toa ti se verni navivaci na RM, glory hunters.

Не збори у множина.
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Stvarno??? Barca osvoi 6 tituli. Podobro ne moze i da sakate ahaha.

A izglea mnogu brzo ja zaboraivte utakmicta so Lyon, site go plukavte Higuain, go brkavte od klubot use malku i peticija ke pocnavte. Brzo se smenija rabotite, so znaci da dades 2 gola protiv Valladolid(ili koj bese). Toa ti se verni navivaci na RM, glory hunters.
Оф леле, ај иди глеј NBA
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Честито победа момци!!
Игуаин ЅВЕР!!!
(Прво Лукарели па Меси и овој покус да не остане бапна 3 за инат)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Stvarno??? Barca osvoi 6 tituli. Podobro ne moze i da sakate ahaha.

A izglea mnogu brzo ja zaboraivte utakmicta so Lyon, site go plukavte Higuain, go brkavte od klubot use malku i peticija ke pocnavte. Brzo se smenija rabotite, so znaci da dades 2 gola protiv Valladolid(ili koj bese). Toa ti se verni navivaci na RM, glory hunters.
Да сите го бркавме...замини си ајде, што кур не читаш незнам, подобро и за тебе и за нас. Ајде поздрав.
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Само две работи за вечерва.

Уште ќе мрчите по Гонзало? Кај беше во среда а? А кај беа и другите во среда?

И да... кога ќе се врати Кака, Гранеро мора на клупа. ВдВ класа погоре од него е.
E МП не мисли така!!:nesum:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Негооо...ај и една слика од Роналдо и Игуаин кога се гушкаа пред почеток на утакмица, да им ги дозатнеме устите на сите.
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Никој не спомна ај нека му се среќни 5-те минути на Гаго :tv:
и според мене треба да добива шанса од клупа на вакви натпревари (ако има поволен резултат):toe:
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ауу, Гонзало ... Мислев ќе падне психички сега, ама ебате идиот шо е :) Ништо на к*р не става.
Честитки за победата.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.961
Поени од реакции
57.702
Стварно Гаго жив бил бе :tv:

Него сеа за „пичичи“ е

Messi 22
Higuain 19
Villa 17

Гонзало сеа втор... понатака прв :baeh:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Stvarno??? Barca osvoi 6 tituli. Podobro ne moze i da sakate ahaha.

A izglea mnogu brzo ja zaboraivte utakmicta so Lyon, site go plukavte Higuain, go brkavte od klubot use malku i peticija ke pocnavte. Brzo se smenija rabotite, so znaci da dades 2 gola protiv Valladolid(ili koj bese). Toa ti se verni navivaci na RM, glory hunters.
Грешка си. Никаде немам пишано ништо против Игуаин. Не зборувај за мене, тоа беа други. Иако тогаш бевме разочарани, па тоа повеќето го рекоа под изнервираност. Денес повторно Игуаин е оној стариот, кој сите го знаеме и го сакаме.

Ае :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom