Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Јас мислам дека сега за сега не ни требаат други играчи зошто вака сме јаки само усте Benzema, Kaka и Xabi Alonso да се уиграат и тимот ке биде непобедлив. Од друга страна Кака некако многу мутаво ми игра и би го продал да имам некоја функција во Реал ама ај да му дадеме шанса мозе ке се врати во посакуваната форма. Затоа му посакувам многу успех во трудот што ке го дае за да се врати во форма:):):)
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Јас мислам дека сега за сега не ни требаат други играчи зошто вака сме јаки само усте Benzema, Kaka и Xabi Alonso да се уиграат и тимот ке биде непобедлив. Од друга страна Кака некако многу мутаво ми игра и би го продал да имам некоја функција во Реал ама ај да му дадеме шанса мозе ке се врати во посакуваната форма. Затоа му посакувам многу успех во трудот што ке го дае за да се врати во форма:):):)
Кака за да го продадеш моора да си некој експерт:vozbud:
Ај зимово Меси, Ибрахимовиќ и Џон Тери да ги земиме и добри сме.
Тери не е во некоја голема форма, можеме на пример Канаваро да го вратиме.
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Абе никој не ни треба што ви е на вас и вака имаме само звезди во клубот:back::smir:
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Тери не е во некоја голема форма, можеме на пример Канаваро да го вратиме.
А па Канаваро е во форма а :tapp:.Поголемо дрво од него во моментов не постои.Погледни само што прави во ЈуБентус кои киксови ги прави,како го поминуваа аматерски играчи од Бари,а па за денеска со Катанија ич и да не зборам:toe:Абе никој не ни треба само тоа е неможеме да бегаме од реалноста Реал не е тим ако не земе барем еден играч било на полусезона или крај сезона,како лани што го зедоа тој од Вестхем на позајмица со која цел и ден денеска никој незнае:toe:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Што сте запнале со трансфери бе...не ве сфаќам како да не ви беа доволно оваа лето? :tapp:

Не ни треба никој може само да го промовираат Опаре во првиот тим и ништо друго не ни треба:smir:
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
само криво ми е што ги дадобме хунтелар, робен и снајдер усте они да останаа и ке бевме нешто повеке од галактикоси:vozbud:
 
Член од
29 август 2009
Мислења
134
Поени од реакции
19
i ja mislim deka zimava treba da se zema ( Eto,Ibra,Messi,Drogba,Tores,Villa Vidic,Riberi,i Pato) !!!!!!!!!!!! :toe::toe::toe::toe::toe:
 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
И Канаваро и Хајнце:vozbud::pos2:
ама види вака ги шитнавме онака и во нивните клубови Хајнце излезе многу повеќе вреден него канаваро :pos2: за џабе не ни платија некој милион марсеј им се исплати :pipi: додека канаваро не му помага ни тоа што има помош од дури 3 деструктивци во средината :nesvest:, абе дупка си е дупка :tapp:

Виља и Карваљо ин, бензема оут и тим од соништата, скромно нели? :pipi:

Што сте запнале со трансфери бе...не ве сфаќам како да не ви беа доволно оваа лето? :tapp:

Не ни треба никој може само да го промовираат Опаре во првиот тим и ништо друго не ни треба:smir:
брат мора уште еден одбрана недај боже се повреди некој централен...
неќам да ги гледам марсело и дренте леви бекови,сваќаш? :wink:
 
Член од
10 декември 2009
Мислења
534
Поени од реакции
87
Луѓе може ли некој да ми ја најде новата книга на Кристијано „КИКИ“ Роналдо 'Sueños Cumplidos' (Dreams Come True) во електронска форма
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.528
Поени од реакции
14.208
40 голови во Примера за 15 кола. Пред 19 години, по само 15 кола сме имале постигнато 43 гола, а на крајот сме имале 107 голови во Примера, рекорд кој никој досега не го соборил. Можеме ли оваа сезона да го собориме тоа ? :tv:
 
Член од
10 декември 2009
Мислења
534
Поени од реакции
87
Како што гласи на насловната страна на денешна Марка „Ако Кики не се повредува ќе го собориме рекордот од 107 голови“
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Абе какви трансвери бегајте таму не се заебаајте. Може само за во одбрана нешо да дое онака на замена, иначе топ си е вака тимов. Еве сеа супер си се уигруваат и почнаа малку од малку више да идат нагоре работиве, така да мислам не треба уше некои да се убацуваат...а за летоска мислам дека ни Рибери не е потребен да се купува ама тоа е тоа...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom