Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.146
На една група на фејсбук пишува дека ќе ги мачкале со специјална крема против студ пред утакмицата вечер.. :)) Мони побрзај! :DDD
Да да, многу ниски температури се очекуваат вечерва на Бернабе.

Иначе Марка во составот го има Марсело место Бензема. :toe:
 

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37
Перез со нови понуди до тимот на ФУЛАМ....марфи и замора ги сака во својот состав...го ебат манчестер .. :)) ....ах колку ми е кеф за таквите искомплексирани од трансфери....пишам нешто реал ова она...веднаш ми доаѓаат пораки на пп...фашистички тим од времето на франко...и љубомора на парите што ги имаме :baeh:

едит: Перез во моментот се заинтересира и за ДЕМИАН ДАФ :))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Abe brakja davajte care nekoj link za vecerva,ovaj snegov mi gi eba site kanali i na klablovska i na satelitska....pa nemat kade da gledam..Ve molam pred pocetok na utakmica dajte linkoj, pa ke batalam i gosti i vizita i se,samo da gi gledam:smir::smir:
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Перез со нови понуди до тимот на ФУЛАМ....марфи и замора ги сака во својот состав...го ебат манчестер .. :)) ....ах колку ми е кеф за таквите искомплексирани од трансфери....пишам нешто реал ова она...веднаш ми доаѓаат пораки на пп...фашистички тим од времето на франко...и љубомора на парите што ги имаме :baeh:

едит: Перез во моментот се заинтересира и за ДЕМИАН ДАФ :))))))))))))))))))))))))))))))))))
Другар знајш дека си досаден со овие постови?Поубаво не пишувај или ако имаш нешто попаметно пиши или не пишувај глупости преку кур ако губат Манчестер гледај да тепаме ние вечер.
 
Член од
26 февруари 2008
Мислења
305
Поени од реакции
61
Има некој информација за можниот состав вечерва.
BTW очекувам лесна победа против сарагоса..
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Немоем да чекам више, осеќам вечерва ќе се истуриме на Сарагоса :)

Него што е сега, ќе се смени законов или пак у Франција ќе играме без спонзор? :)
 
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Да да, многу ниски температури се очекуваат вечерва на Бернабе.

Иначе Марка во составот го има Марсело место Бензема. :toe:
Ајде бе нека стартува Бензема. Ако ништо друго нека размисли Пелегрини роденден му е денес. Тееее како се нервирам вака. Ама ок битно да победиме вечер.......... Барса се мачи.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Да и еб*м матер на Барса,барем да изгубеше немаше да ми биде криво,вака ме заеба и тоа како,Фарса екипа.
Хала Мадрид!Не е битно со или без Бензема како стартер.:salut:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Леле колку се нервирам еј...ај бе доста го дрвите за барса манчестер и остали. Ме заболе таквово за нив. Ако имате да пишете нешто пишите на нивни фан клуб и готово.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.146
Немоем да чекам више, осеќам вечерва ќе се истуриме на Сарагоса :)

Него што е сега, ќе се смени законов или пак у Франција ќе играме без спонзор? :)
У 2010 се укинува тој закон. :(
 

Jin

Член од
17 февруари 2008
Мислења
419
Поени од реакции
20
Ах Пелегрини, таман Бензема почна да игра подобро го изоставува, и тоа не на некој тежок натпревар....Но сепак мислам дека до после ќе има промени
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Денеска би треабало да игра Бензема во првата постава...
Иначе очекувам 3-4 гола да им ставиме.......
тууууууууууууууууу:tapp::tapp::tapp:
Барса 2 - 1 Естудајантес
:tapp::tapp::tapp:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom