Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.147

SHANE

Др.Акула
Член од
30 април 2008
Мислења
1.453
Поени од реакции
853
им го ебав мамето на овие во фан клуб барса и во темата лига на шампиони...измислиле они димензија...xxx измислиле...никој незнае да одговори..како бајчиња ќутат
Druze.real madrid i barcelona se dva razliciti kluba so dve razlicni filozofii kon pristapot vo igrata i nacinot na igra.Real madrid od 2000-2003 imase svoj stil na igra koj e totalno razlicen od onoj sto deneska go igra barcelona.
I te molam ne maci se da kazes deka barcelona kopirala igra od real bidejki barcelona ja igra ovaa ista igra od 1990 pa nataka.

Poz i izvinete za offtopic :smir:
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.415
Поени од реакции
29.659
им го ебав мамето на овие во фан клуб барса и во темата лига на шампиони...измислиле они димензија...xxx измислиле...никој незнае да одговори..како бајчиња ќутат
Штотуку измисли ново име за нив...ДИМЕНЗИОНАШИ:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
редно е Реал да пројдат... ќе го бесат и Роналдо и Перез и Пелегрини ако се случи нешто неочекувано
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
им го ебав мамето на овие во фан клуб барса и во темата лига на шампиони...измислиле они димензија...xxx измислиле...никој незнае да одговори..како бајчиња ќутат

:tv:

Царе врати се во фан клубот и види дали никој не реплицира :pos2:

Инаку мислам дека ќе ги победите Лион. Оваа година ви завршува проклетството... мислам дека имате многу квалитетен тим и мислам дека без проблем ќе поминете натаму.
 

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37
:tv:

Царе врати се во фан клубот и види дали никој не реплицира :pos2:

Инаку мислам дека ќе ги победите Лион. Оваа година ви завршува проклетството... мислам дека имате многу квалитетен тим и мислам дека без проблем ќе поминете натаму.
не фала...не реплицирам таму јас веќе .. не ми се јаде бан..ќе се чувам за друг пат..а и ја знам таа игра јас...ја видов во 2000 година до 2003 .. во времето на зидан...само навивачи на барселона неможат да признаат за тоа...бескрајни додавања...можеби имате повеќе посед на топката бидејќи на моменти не ни напаѓате..т.е не градите акции..туку пујол и пике си додаваат...во реал не беше така..топката цело време беше пред шеснаестерецот на противникот...

инаку друго нешто

денес има улога и кладилниците...зарем барса неможеше да ја победи осасуна..?? или некои такви слаби тимови...и реал неможеше да ја победи алмериа 7-0?? па можеше ...ама така е наложено...бидејќи цел свет игра 3+ или 4+ и овие си играат само позади ... и реал алмерија требаше да излезе 0 до 2 гола...ама ете реал прими два гола..и мораше да излезе повеќе од дозволеното(од кладилниците) ...
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Здраво дечки, нов сум на форумов и ве следам подолго време и се надевам дека ќе му донесам среќа на Реал со Лион хехехех:smir: За со Лион мислам дека ке немаме поголеми проблеми зашто сме ѕверска екипа!!! Поздрав до сите:smir:
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Здраво дечки, нов сум на форумов и ве следам подолго време и се надевам дека ќе му донесам среќа на Реал со Лион хехехех:smir: За со Лион мислам дека ке немаме поголеми проблеми зашто сме ѕверска екипа!!! Поздрав до сите:smir:
Добредојде :)
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Здраво дечки, нов сум на форумов и ве следам подолго време и се надевам дека ќе му донесам среќа на Реал со Лион хехехех:smir: За со Лион мислам дека ке немаме поголеми проблеми зашто сме ѕверска екипа!!! Поздрав до сите:smir:
Добредојде !:pipi:
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.415
Поени од реакции
29.659
Здраво дечки, нов сум на форумов и ве следам подолго време и се надевам дека ќе му донесам среќа на Реал со Лион хехехех:smir: За со Лион мислам дека ке немаме поголеми проблеми зашто сме ѕверска екипа!!! Поздрав до сите:smir:
Поздрав и до тебе.
Добредојде:realsal:
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
не фала...не реплицирам таму јас веќе .. не ми се јаде бан..ќе се чувам за друг пат..а и ја знам таа игра јас...ја видов во 2000 година до 2003 .. во времето на зидан...само навивачи на барселона неможат да признаат за тоа...бескрајни додавања...можеби имате повеќе посед на топката бидејќи на моменти не ни напаѓате..т.е не градите акции..туку пујол и пике си додаваат...во реал не беше така..топката цело време беше пред шеснаестерецот на противникот...

инаку друго нешто

денес има улога и кладилниците...зарем барса неможеше да ја победи осасуна..?? или некои такви слаби тимови...и реал неможеше да ја победи алмериа 7-0?? па можеше ...ама така е наложено...бидејќи цел свет игра 3+ или 4+ и овие си играат само позади ... и реал алмерија требаше да излезе 0 до 2 гола...ама ете реал прими два гола..и мораше да излезе повеќе од дозволеното(од кладилниците) ...
Ако си за дискусија дојди во Фан Клуб Барса и ќе збориме. Нејќам да ви ја расипувам темата со офтопик, не личи да се уфрлам во сред дискусија. Прочитај го моето мислење и мислењето на Стар Даст таму и ќе видиш колку си во заблуда.

Извинете уште еднаш за оф топикот. Over and Out.
 

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37
Ако си за дискусија дојди во Фан Клуб Барса и ќе збориме. Нејќам да ви ја расипувам темата со офтопик, не личи да се уфрлам во сред дискусија. Прочитај го моето мислење и мислењето на Стар Даст таму и ќе видиш колку си во заблуда.

Извинете уште еднаш за оф топикот. Over and Out.
не не фала брат...никогаш неможеме да најдеме заедничка дискусија...бидејќи навиваме за 2 најголеми ривала...тоа е факт...можеби со тебе ќе најдам заедничко решение за нешто..али со ти е други таму..тешко....ете земи го прв на листа...оној тоњи -тетова...не ме сакал никој у фан клуб ..:pos2: како некој да го сака него во државава...ај среќа нема визи сега..можда ќе летне негде на црно...
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Го чекам Милан после Лион, мора да се одмаздиме...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom