Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Очигледно ќе треба на нет да ја гледам у пм:mad:.....у 9 саат беше така?
Да...


La cantera se erige en protagonista!


Се надевам дека барем пола од овие ќе ги биде, и ќе добијат шанса за првиот тим. Касиљас пред неколку дена реагираше и рече дека сака да види повеќе играчи од кантерата, па може ќе им дојде памет на овие. Во едно сум сигурен, а тоа е дека Паланка ќе биде ѕвер играч, само дали кај нас ќе игра или ќе го дадеме за џабе ќе видиме.
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Да...



La cantera se erige en protagonista!


Се надевам дека барем пола од овие ќе ги биде, и ќе добијат шанса за првиот тим. Касиљас пред неколку дена реагираше и рече дека сака да види повеќе играчи од кантерата, па може ќе им дојде памет на овие. Во едно сум сигурен, а тоа е дека Паланка ќе биде ѕвер играч, само дали кај нас ќе игра или ќе го дадеме за џабе ќе видиме.
Абе ајде зашто во 9 бе паа...? Зашто на пр. не играат во 7? :)
Абе мене не ми е јасно зашто шиткаат некои што можат топ да бидат и да ги шинат сите, а тие што не требаат ги оставаат???? Ова никако не можам да си го објаснам...:toe:
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Да...


La cantera se erige en protagonista!


Се надевам дека барем пола од овие ќе ги биде, и ќе добијат шанса за првиот тим. Касиљас пред неколку дена реагираше и рече дека сака да види повеќе играчи од кантерата, па може ќе им дојде памет на овие. Во едно сум сигурен, а тоа е дека Паланка ќе биде ѕвер играч, само дали кај нас ќе игра или ќе го дадеме за џабе ќе видиме.
Би сакал да добијат шанса играчите од кантерата..а за Паланка сигурен сум дека ке успејт ко го гледав со Барса ме воодушеви. :vozbud:
 
F

fantomX

Гостин
Има од Тотенхем мислам, а демек чекал од Челзи, ама тешко ќе ја дочека, барем во блиска иднина, ако нели, стварно ја чека.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Чека од Арсенал бе:pos:
Ако веќе го шутираат,би сакал да дојде:pipi:
 
F

fantomX

Гостин
Во ситуацијата во која шо е, веројатно чека понуда од било кој клуб кој има реално високи амбиции, како во националните првенства, така и во Европа. :toe:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.671
Поени од реакции
9.283
еве ви стримови за во живо.Уживајте:helou:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Брат овој стримингот само врти, нема ништо
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Брат овој стримингот само врти, нема ништо
И мене ме зафркна така кога стиснав пауза пробаj релоадирај со CTRL+F5 кај мене се управи :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom