Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126


Рон во позадина плаче зошто децата си играат само со Карим :pos2::pos2:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Во следниве 48 часа очекувајте :
Хунтелар да си оди
За Чаби да се одлучи
Хави Гарсија ту Бенфика
Хајнце ту Франција(ПСЖ или Марсеј)
Garay ќе си оди сигурно.

Ептен играчи имаме многу, на пр: Салгадо и Гути џабе бројки ќе фаќаат само. Ајде нека чистат. Парехо дали ќе го пријават. Метз дали ќе се продава.
Арминчо цела одбрана скоро ја наброја...:nesum:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Реал Мадрид - Милан
25/8/2009
Сантијаго Бернабе!
-----------------------
Ауу Ќе биде Јакоо! :vozbud:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.484
Поени од реакции
22.177
Момци кога ќе биде вашиот прв контролен меч???
 
Г

Грејвдигер

Гостин
И стрим да најде некој ако има супер ќе е, да видиме што ќе направат овие новаците...:smir:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ajde belki negde ke go gleadame sampionskiot sostav vecerva.Da vidme KAka-Ronaldo -Benzema kako ke izigraat.A ova so MIlan mnogu mi se dopagja nemaat igrano mislam deka od 2003/2004 vo grupite LS.
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
И стрим да најде некој ако има супер ќе е, да видиме што ќе направат овие новаците...:smir:
http://www.rojadirecta.org/ - Тука ќе има пренос само сеуште не се ставени линковите :smir:
Ajde belki negde ke go gleadame sampionskiot sostav vecerva.Da vidme KAka-Ronaldo -Benzema kako ke izigraat.A ova so MIlan mnogu mi se dopagja nemaat igrano mislam deka od 2003/2004 vo grupite LS.
Кака е на одмор не може сеуште да видиш како ќе игра во Реал но од следната утакмица може:vozbud:

Тимот што се претпоставува дека ќе биде стартен


Само Гути не ми се верува дека ќе биде стартер , можеби Гаго или Снајдер а ништо чудно и на местото на Игуаин да го видиме Робен бидејќи повредата за кој се спомна е мала ситница :vozbud:единствените кои се повредени се Руд и Диара
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Ејјј па ни Рамос не игра:) А коа ке ќе се вратат од одмор? И ќе може вечер негде нешо ау да се глеа утакмицава или слабоо...?:back:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Ејјј па ни Рамос не игра:) А коа ке ќе се вратат од одмор? И ќе може вечер негде нешо ау да се глеа утакмицава или слабоо...?:back:
ќе може...линк ќе има 100 % на www.atdhe.net или како што погоре рекоа ројадиректа .... а ако имаш сателитска ќе ја има на 254 канали :)))
 
B

Beck's

Гостин
daj nekoj solo.on.net.mk akaunt,da gledam i ja neso.:pipi: 2 nedeli na minus sum so internetot:vozbud:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.697
Очекувам голови од Раул и Бензема. А и загрозениве ќе сакаат да се покажат вечерва. А Хајнце ако игра од него само авто може да се очекува :pos2:
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Очигледно ќе треба на нет да ја гледам у пм:mad:.....у 9 саат беше така?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom