Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

ADVISOR

barca & inter
Член од
4 јуни 2009
Мислења
799
Поени од реакции
16
уште со раул ке терате:tapp:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
178
Поени од реакции
5
ej za site so serete zvezdi sme kupuvale sme nemale mladinska skola i sve toa eve vi pozdrav
Ima se moze se :baeh::baeh:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.540
Поени од реакции
4.068
Не им треба Раул во првите 11.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ако ако сакам да иде Робињо во Барса, и првото доаѓање на Сантиаго Пепе да му одржи една лекција :):) Цццц колку е копиљот алчен и љубоморен еј. Сега му е криво Кака што му го напика, зошто цело време јадеше гомна сакам Кака да игра со мене во Сити...и сега сакал да иде у Барса. Ццццц од вакви играчи серка ме фаќа, копиљ! Да го видим у живо би му ја пукнал муцката!!
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Како тргна ова сите сакат пари :) од Алонсо се откажал Перез, Силва не бил за продавање освен со астрномска сума, Виља бил за продавање но за сума приближна на 50милиони што Реал не е спремен да ја даде освен во случај 30-35милиони плус Негредо, овој глупиот Калдерон и неговите глупи зделки ќе го натерат Перез да го плати и невозможното за мисот од Манчестер барем за у дефанзива да се донесат или Албиол или Алвес

Ако ако сакам да иде Робињо во Барса, и првото доаѓање на Сантиаго Пепе да му одржи една лекција :):) Цццц колку е копиљот алчен и љубоморен еј. Сега му е криво Кака што му го напика, зошто цело време јадеше гомна сакам Кака да игра со мене во Сити...и сега сакал да иде у Барса. Ццццц од вакви играчи серка ме фаќа, копиљ! Да го видим у живо би му ја пукнал муцката!!
Што толку сте се запишувале за Робињо во Барса , колку муви треба да јаде и пак нема да пробие во Барса со тој тим што го имат може само на сон да си замисле како е :pos2:
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Погрешно си ме разбрал, не го пишав постот ко провокација, јас знам каква е ситуацијата кај нас, него не мие јасно како може некој да се фура на заработката на својот тим :toe:
епа така бе братка се фурам на тоа...2-3 сезони ништо...сега 6-7 сезони богови....ќе се купат ѕверовите...веќе земавме еден таков..уште два тројца... и ќе видиш на што се фурам...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Кака,Роналдо,Рибери,Виља,Силва ...Тој сварно бил ненормален бе :pipi:
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.561
Поени од реакции
17.594
Кака,Роналдо,Рибери,Виља,Силва ...Тој сварно бил ненормален бе :pipi:
Ти за тАчен го рачунаше :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
п.с. Што к*р бе вие од Манчестер одете гледајте си ја вашата работа и што бегате од прашањето од кумановецот одговорете му на прашањето ако знаете и не карајте се за глупости кој земал повеќе пари ме боли мене долниов кој земал повеќе пари битно е да се освојуваат титули
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.891
Поени од реакции
23.266
епа така бе братка се фурам на тоа...2-3 сезони ништо...сега 6-7 сезони богови....ќе се купат ѕверовите...веќе земавме еден таков..уште два тројца... и ќе видиш на што се фурам...

Хахахахах прво скокни па кажи оп, еднаш беше Галактико тимот па што освоија една примера така ??

Сте земале звер ?? Секоја чест на името на Кака, но последниве две сезони како ги изиграл он е далеку од Звер, звер е Меси, Звер е Ето, звер е К Роналдо и тн


Кака беше звер а дали ќе биде пак ќе покаже времето :smir:

Моментално е он поранешен освојувал на награда најдобар фудбалер на светот со болно колено
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.902
Поени од реакции
1.304
Што к*р бе вие од Манчестер одете гледајте си ја вашата работа и што бегате од прашањето од кумановецот одговорете му на прашањето ако знаете и не карајте се за глупости кој земал повеќе пари ме боли мене долниов кој земал повеќе пари битно е да се освојуваат титули
Добро бе мајко му стара,што ако пишал нешто одма го бркате ко да ви пцуел мајка.Дее со мадриѓаниве асален муабет да напраиш неможеш.

Инаку еве го интервјуто на Кака на англиски - Линк.Пак Бексот умешал прсти :)))))
Инаку забележете на 0:38 трча заедно со Робињо и Елано :)
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.561
Поени од реакции
17.594
Добро бе мајко му стара,што ако пишал нешто одма го бркате ко да ви пцуел мајка.Дее со мадриѓаниве асален муабет да напраиш неможеш.

Инаку еве го интервјуто на Кака на англиски - Линк.Пак Бексот умешал прсти :)))))
Инаку забележете на 0:38 трча заедно со Робињо и Елано :)
друго е да го кажеш тоа еднаш а друго да го сериш форумот и на 100 страни за истото да зборуваш
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom