Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Епа дечки со здравје да си го служите, ние со здравје да си ги трошиме парете и то је то.

Искрено се надевам дека нема да игра ко последниве две сезони во Милан и ке биде стариот Кака па и вие да пројдете 1/8 финале у ЛШ

Ај сеа земите го и Виља али рибери не го чепкајте :pos2:
Искрено ќе ми биде ќеиф доколку го земите Рибери(во знак на благодарност) а и ме радува соработката меѓу Реал и Милан
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
откај тебе сум брате.нека го земат роналдо и да ги олупиме :pos2:или снајдер и робен да ни ги џитнат за ронадло :helou:
Снајдер сезонава катастрофа ја одигра, дали не му лежи формацијата незнам. Робен се повредува на секој 4 утакмици, ако мислиш дека тоа е добар бизнис многу грешиш.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.241
Снајдер сезонава катастрофа ја одигра, дали не му лежи формацијата незнам. Робен се повредува на секој 4 утакмици, ако мислиш дека тоа е добар бизнис многу грешиш.
ДАДЕЈТЕ ГИ ВИЕ,ПОСЛЕ КЕ ПРАВИМЕ МУАБЕТ :helou:а нема да е лошо и рамос да го вклучиме во зделката :)
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
ДАДЕЈТЕ ГИ ВИЕ,ПОСЛЕ КЕ ПРАВИМЕ МУАБЕТ :helou:а нема да е лошо и рамос да го вклучиме во зделката :)
И Касиљас ќе го убациме бе swc, само вие изразете желба :back:

Со Робен и Снајдер најјаки ќе биете на ПЕС :pipi:

Едит: Исто мислиме со овој Иван :nenene:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.735
Поени од реакции
9.727
Е така, се смирија страстите. Раат да ви честитам трансферот. :pipi: Ајде со среќа нека ви е, сигурен сум дека секое евро што го дадовте за него ќе се исплати.

p.s LilaaAa k3 raz@ram na FM 2010 so real weweeee e :vozbud:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Честито нов играч и нека му е со срека и на тимот и на него!!!!

Моја претпоставка ке се повторува ерата на Зидан!:toe:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.529
Поени од реакции
14.211
Леле намерно станав олку рано само за да видам што се десило. И сега кога го прочитав сево ова, мојот коментар:
:vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:

Со среќа нека му е на Кака, и со здравје да си го служиме. :helou:
 

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Ricardo Izecson dos Santos Leite

KAKAAAAAAAAAA

Ајде со среќа нека ни е трансферов...што побрзо да се вклопи во тимот...и титули да реди:)))
 
Член од
31 август 2008
Мислења
1.853
Поени од реакции
815
Искрено ќе ми биде ќеиф доколку го земите Рибери(во знак на благодарност) а и ме радува соработката меѓу Реал и Милан
А шо мислите дека е готова работа ако им го оставите Рибери на Милан и они ќе го земат?

Милан со парите од Кака ќе враќаат долгови, нема тим да прават. Ќе купуваат цело лето ефтини фудбалери ,како Џеко и Малуда, кои се добри ама не се за во тим кој што има амбиции да освои се.

Сега почнаа и во Роналдињо да се крстат. Ако го вратат во форма,да ќе бидат еден од најопасните тимови во светот безразлика кој друг игра во тимот. Ама како што кажа Ариго Саки вчера Барса имала многу добра причина да им го продаде Рони на Милан.

Иначе поентата на постот ми беше дека боље им е на Реал да пробаат да го купат Рибери зошо ако оставите на Милан драстично ни ги зголемувате шансите да го купиме ние и следната година да игра против вас ( не дека се жалам де :baeh:, мене ми одговара само да си кажам како јас би размислувал да сум на местото на Перез)
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Браќа...Знаете ли сега дека пола свет не мрази.... :nesvest::nesvest: па од денеска во фан клубот милан несакаат и името на тимот да ни го кажат....ем им праиме услуга да не им се растури тимот..ем пцујат по нас :( ...

:pos2:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Браќа...Знаете ли сега дека пола свет не мрази.... :nesvest::nesvest: па од денеска во фан клубот милан несакаат и името на тимот да ни го кажат....ем им праиме услуга да не им се растури тимот..ем пцујат по нас :( ...

:pos2:

шо знаеш ти бе доста..
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.529
Поени од реакции
14.211
Who will be a next Madridista ? :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom