Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
Честито нов играч т.е Звер :) ухх како ќе го заебавам брат ми (Фан на Милан) за Кака ..:) next the Spanish Trio or maybe Ronaldo :):) :smir::helou:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Следната година има можност секој ден да сум пијан, ако ја има пак наградната игра што е хајникен за билети во финалето на лига на шампиони на бернабе.... тогаш доаѓам ХАЛА МАДРИД :pos:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Aj честито нека ни е Кака многу голови да постигне и многу трофеи да освои со Реал :)
 

tose_cesc

Oh Arsenal we love you!
Член од
3 јануари 2009
Мислења
753
Поени од реакции
43
Ајде честито нека ви е првото засилување оваа сезона а мислам и дека ќе ви биде највредното и нај корисното.го земавте најдобриот фудбалер во светот во изминативе 2-3 години КАКА (сега да не си во кожа на навивач на милан)
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
ОЛЕЕЕ ОЛЕЕЕ ОЛЕЕЕ...конечно....Кака уфффф......се надевам дека ќе го води реал до многу трофеи....и мислам дека болнициве низ македонија ќе имаат премногу работа...и недостаток на диазепам(апче за смирување...највероватно) :)))))
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Конечно добро засилување за Реал по 5 години:toe:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
ne dobro NAJDOBRO!!! trebase pred 3 sezoni posle penzioniranjeto na zidan da go kupime, ama i vaka sea ne e loso :smir:
doaga vo prav moment :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
Реков добро зошто прво треба да се покаже па после ќе кажиме каков бил и ќе го оцениме:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom