Мирка Велиновска

Член од
19 февруари 2009
Мислења
250
Поени од реакции
19
@ InternetMR: jas pijana ne sum. znaci videovo e pijano :pos2:

Kako kje analizirash prazen mozok aj objasni mi?
so analiza na tvojte postoj? :toe:

@ abc: tell me more, imat nekoj novi "patrioti" vo vemero? koj se sega :pipi:

daj iminja, da vidime koj "osnivaci" so clenski od 2008ma se sega "domakjinite" :pos2:
 

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.703
Кај бил Славка бе,оти каде е Мирка таму е и “Славка“,или Миленко Неделковски,кого нешто ми го снема во последно време?Ова за Мирка,сериозни сте или само се заебавате?Ги испердашила ДПМНЕ,можеби кажа каде ги споебаа 160 милиони евра,за “модернизација“ на полицијата?:tapp:
tolku potrosija?????
.......koga slusnav koj im gi nabavuval helicopterite se zgaziv od smeenje...:)
...ne mi e jasno..koga veke kradat zosto ne go praat toa so stil....kako Bodo Hombah, kako Sarkozi...kako onoj gubernatorot finski Marti Ahtisari....kako....
...definitivno sejacaaana narod sme....so Mirka i Janko...ko cresni na vrvot na tortata....
 
Член од
27 ноември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
11
Мирка е паметна, но товарот од минатото кој го носе, не ми се допаѓа многу.
 
Член од
20 мај 2009
Мислења
344
Поени од реакции
11
10 godini so sdsm & 10 godini so vmro .Pari do krov.Aferim za snaodlivosta i vrtenjeto
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Мирка и Бурекџијата (да не го напишам народниот израз за јадењето)......:pos::pos:

На тој да не му е баластот околу половината ќе полета ко балон од што му е празна главата
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Член од
20 мај 2009
Мислења
344
Поени од реакции
11
Не бе само го опоменувам човекот,за да не “застрани“.....:pos2:
Falati na opomenata sepak ne ja pratam Mirka.Tie sega sto ja pratat neka mu ja mislat sega sme 2009godina.Ostana uste 1 godina za 10 letkata na Mirka pa pak vrtenje .
 

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113
Ја гледав кај Миленко на емисија. На почетокот беше добар ама после кога почна да јаде г**** за тоа како ќе пропаднел капитализмот и како ќе се менувале луѓето и општествата отиде :salut:
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Falati na opomenata sepak ne ja pratam Mirka.Tie sega sto ja pratat neka mu ja mislat sega sme 2009godina.Ostana uste 1 godina za 10 letkata na Mirka pa pak vrtenje .
Мислиш ли дека Љубе ќе го понесе уште овој “товар“ врз себе?Нема да издржи бе,некако како да заслабнал,плус 10 години како многу да му се.:pos2:
 
Член од
22 декември 2008
Мислења
372
Поени од реакции
11
А некој да пратеше линк од јутубе за емисијата?
Јас не ја гледав и сеа ми е криво.
 

Елф

of Northern Mirkwood
Член од
31 јануари 2008
Мислења
1.373
Поени од реакции
147
И јас ја барав .... ја немаат ставено.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom