Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Незнам,прееска за време на емисијата рече дека ке пренесуваат нешто мислев на жрепката рече.:smir:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.505
Поени од реакции
6.136
Ајде ги чекам реал во групите па да ги испратиме уште рано-рано :vozbud:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.612
Поени од реакции
11.155
ЃаволРулз напиша:





Ова се четирите шешири за утрешната ждрепка.
1. Манчестер Јунајтед
2. Реал Мадрид
3. Фиорентина
4. Дебрецин

Би сакал ова да е нашата група :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Што сте запнале сите со тој Реал да ни се падне во група? Нека ни се падне во 1/8 финале за да го тепаме, на нив подобро им одат групите од 1/8 :helou:

Нека ни се падне некоја полесна група за во ПЛ да направиме нешто повеќе оваа полусезона, иако сите знаеме дека Манчестер игра многу подобро од новогодишниот период па натаму.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.621
Поени од реакции
10.880
Јас сакам да ги тепаме Реал во финалето на Бернабе...да умрат
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.495
Поени од реакции
4.058
Има некој од тука што од на Јунајтед страна купил дрес со Visa Classic Star Card?Јас неможам со неа , незнам што е проблемот:tapp::tapp:
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Од третиот и четвртиот шешир да добиеме полесни противници,а од вториот Интер или Јуве.

1.Манчестер Јунајтед
2.Јувентус
3.Бешикташ
4.Апоел
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.397
Поени од реакции
21.952
И робен ни го земааа отиде во баерн минхен..јбг...


Што сте запнале толку со овој сакам со оној сакам ќе видиме утре...Јас пак сакам уште утре автоматски титулата да ни ја дадаат..:toe:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.655
Поени од реакции
9.235
Да ни се падне ваква група би било супер, нема да се секираме многу за натпреварите по групи барем...

Манчестер Јунајтед
Аз Алкмар
Динамо Киев
Дебрецин
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
И робен ни го земааа отиде во баерн минхен..јбг...


Што сте запнале толку со овој сакам со оној сакам ќе видиме утре...Јас пак сакам уште утре автоматски титулата да ни ја дадаат..:toe:
Мислиш денес :helou:
Утре е супер купот :helou:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
И робен ни го земааа отиде во баерн минхен..јбг...


Што сте запнале толку со овој сакам со оној сакам ќе видиме утре...Јас пак сакам уште утре автоматски титулата да ни ја дадаат..:toe:
Не ве разбирам, искрено. Како мислите ни го зеле? Упативме ние понуда до него? Скаути ова она? Кажа Фергусон дека за сезонава доста се играчи?

Сега гледам дека се потврдува мојата теорија дека Британциве имаат гордост, играчи од конкуренти не земаат по ниту една цена, макар им се заканувала и Чемпионшип дивизијата.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Си напраија прикаска од обична шпекулација во весник:tapp: Ако де барем интересно им беше:pipi:
Робен ми е многу сличен на Ленон од Тотенхем, само брзина имаат и некоја пристојна техника ама ништо посебно не се :smir:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.655
Поени од реакции
9.235
Не ве разбирам, искрено. Како мислите ни го зеле? Упативме ние понуда до него? Скаути ова она? Кажа Фергусон дека за сезонава доста се играчи?

Сега гледам дека се потврдува мојата теорија дека Британциве имаат гордост, играчи од конкуренти не земаат по ниту една цена, макар им се заканувала и Чемпионшип дивизијата.

Е како не земале играчи од конкуренти?

Овен значи не требаше да дојде кај нас? Ешли Кол во Челзи, Галас во Арсенал, Силвестре во Арсенал...Пол Инс на времето и за Ливерпул и за Јунајтед играше...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom