Pro evolution soccer 2010

Статус
Затворена за нови мислења.

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Лол, само тоа го примети различно ? Не е иста верзијата на пс2 и на другите платформи.
 

--N-SOUND--

Street Dragster
Член од
22 февруари 2009
Мислења
252
Поени од реакции
6
играв и со другари денеска ми викаат те заебале нее оваа пес10 оди врати ја а тие ја играат на пц и ми викаат нее таа:toe:
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Кажи им дека нив ги заебале, не тебе.
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
ја играм пес10 втор ден на ps2 ама ме чуди зш ја нема таа мапата што е доле местам ама пак ја нема и има уште неколку заебанции на пример глеам на пц роналдо едни бројки таму други т.е две до три се различни а играта е пес10 можно е да нее таа да е некое гомно:toe:

ја купив пред бисер кај тие што продаваат филмови игри за пц.:toe:

коа ја пуштам во позадина е Owen и коа треба да се бира тим ова она во позадина е Owen ако ја има некој играно нека каже
Таа 2009 со пач и ја имам дома
 

--N-SOUND--

Street Dragster
Член од
22 февруари 2009
Мислења
252
Поени од реакции
6
katalonec10-тоа значи дека нее таа пес10? и дека има друга?:toe:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Уау колку е само добра играва.Графика одлична,гејмплеј одлиен.Само ме иритраат навивачите.Има некој фикс за ниф.Не се радуваат кога ќе дадеш гол и се монотони цела утакмица.
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.553
Поени од реакции
2.516
Па не е де...уште ја нема по торенти цела верзија има само 9 со пач
Ја има на торент (вистинската 2010), пошто и ја ја чекав за ПС2, ама не сум ја симнал уште, го ебав лимитот за овој месец.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
http://forum.kajgana.com/showpost.php?p=3067373&postcount=642

Пошо некој не сфаќа очигледно, играта на пс2 и на компјутер е различна, никого не заебале. Не е толку тешко за сфаќање мислам.
Абе неможе официалната ПЕС 2010 за сони 2 да биде со старите дресови на ЛИЦЕНЦИРАНИТЕ клубови и менито да биде со Овен
:tapp::tapp::tapp:
 
Член од
25 јули 2009
Мислења
142
Поени од реакции
64
Добро ке ми објасни ли некој зошто после снимањето на формациите следната утакмица сами не се копираат и кога сам ке ја копирам играчите пак не се тие како шо јас сум ги наместил,туку пак се како оргиналната формација од играта што е.
Мислам дека ме разбравте за што ве прашувам не е како во минатите изданија на играта.
 
Член од
9 февруари 2009
Мислења
6
Поени од реакции
0
www.pesedit.com

tuka imate se(najnovite pacovi vklucuvajki gi germanskite timovi,imate dodatoci za dresovi,navivacite da se raduvaat,da ima vozdiski od strana na navivacite,atmosferata da e podobra,ima dodatoci za novi topki i taka natamu) posetete ja stranata sho sakate ke si najdete :toe::salut:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom