Каде може да најдам? (Општи прашања)

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.372
Поени од реакции
79.221
Слушалки со многу долг кабел (едно 3 метра).
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Слушалки со многу долг кабел (едно 3 метра).
Тешко.
Али моеш да си купиш слушалки и кабел, и со малце познавање на електроника (и леткум и калај) да си напраиш слушалки со 3 метра кабел (квалитетен). :)
 
Г

Господ

Гостин
Старки во различна боја.Неам ни прибилижно доволно кеш за два пара ^_^
 
Член од
12 март 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
народе мене ме интересира дали некој од вас знае каде да најдам материјал за проектна задача на тема бизнис економија аманте помагајте
 
G

GucciMane

Гостин
народе мене ме интересира дали некој од вас знае каде да најдам материјал за проектна задача на тема бизнис економија аманте помагајте
ТЦ Бисер, Аеродром ке се симнеш доле кај што се бутиците има една фотокопирницата..епа они имаат готови проектни.
 

TheIks

Fork & spoon operator
Член од
1 октомври 2007
Мислења
712
Поени од реакции
469
Слушалки со многу долг кабел (едно 3 метра).


Подобро нешто вакво, слушалки можеш било какви на него да користиш.
Каде да купиш точно незнам, а преку интернет има колку сакаш.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.353
Поени од реакции
7.489
Јас купив слушалки со 3 метра кабел од ВЕРО. Не ми текнува кој модел беа баш, само памтам нешо ко 900 денари чинеа. Со големи перничиња за ушите. И мноооогу се моќни, кога слушам музика сестра ми на другиот крај на собата игра :pos:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Звучници заедно со вуфер?Ми рикна вуферот а пиновите од звучниците и претходно заебаваа..
Ми требаат добри, ама не со огромна цена залепена на нив:)Продавница, информации и сл.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Звучници заедно со вуфер?Ми рикна вуферот а пиновите од звучниците и претходно заебаваа..
Ми требаат добри, ама не со огромна цена залепена на нив:)Продавница, информации и сл.
Било која за техника.
Техномаркет - Лининг - Логинг - ЕМИ медиа...
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Било која за техника.
Техномаркет - Лининг - Логинг - ЕМИ медиа...
Абе лесно е да им ги отворам страните и да sирнам, знам.Ама ми треба некој со искуство а не после два дена да згаснат:)Ми гарантираш за овие?:icon_lol:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Абе лесно е да им ги отворам страните и да sирнам, знам.Ама ми треба некој со искуство а не после два дена да згаснат:)Ми гарантираш за овие?:icon_lol:
Ја иам некои си ноунејм али фураат.
Треа да се разбираш малце од техника за да избереш квалитет. Може и да се марка - па да се тиње.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Kaj ima nekoj sho printa maici u Skopjevo?
Mi treba samo za 1 maica -.-
Kje se smiluvaat li uopshte da mi ja isprintaat? ^.-
Првата зграда кај зелено пазарче.Тоа е црвената од 12 ката што е.Нема шанси да го утнеш.
И да може една маица и за разлика од други места е поефтино плус доста е квалитетно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom