Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
16 април 2010
Мислења
2.557
Поени од реакции
1.502
Може ли некој да ми каже каде може да се најде 100%полиестер платно. Ми треба за печатење на знамиња. Некои луѓе ми кажуваат на женски пазар се продавал негде, ама јас поминав еднаш на женски пазар и ги поминав сите продавници и не можев да најдам. Па ако некој знае да ми објасни каде има би му бил однапред благодарен
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Дали знае некој дали има клуб за трнирање боречки вештини. Мислам како оние од К-1, како Бојка во Undisputed, таков вид на борење. Заинтересиран сум за ова, па да разгледам понуди и места каде се врши овој вид на тренинг. Ако знае некој нека пише...

ПС ако може некој да ми препорача добра теретана во Скопје
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
Дали знае некој дали има клуб за трнирање боречки вештини. Мислам како оние од К-1, како Бојка во Undisputed, таков вид на борење. Заинтересиран сум за ова, па да разгледам понуди и места каде се врши овој вид на тренинг. Ако знае некој нека пише...

ПС ако може некој да ми препорача добра теретана во Скопје

тоа на ундиспутед филмот ти се микст маршл артист и за тоа треба да знаеш повекје видови на вештини ко аикидо тајквандо кик бокс и др:)
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Ок. фала

А да ми каже некој или да ми препорача кафемат, не од оние големите, туку за по дома, да ми прави еспресо, или ако може и други видови кафиња.
 
T

Tetro

Гостин

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
По незнам кој пат.. знае некој каде се продава хартија за оригами/оригами сет?
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Од каде да купам дрес на Милан ама без име и бројка? не мора од новава сезона да е...
прашав во ГТЦ ..немаат -.-
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.908
Поени од реакции
1.548
Од каде да купам дрес на Милан ама без име и бројка? не мора од новава сезона да е...
прашав во ГТЦ ..немаат -.-
Фан шоп кај железничка, до зградата на Неоком, ОНЕ. :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.417
Поени од реакции
7.765
Фан шоп кај Неоком. Ако таму немаат иди во Милано :)
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.403
Поени од реакции
28.372
Вчера бев во Фан шоп ама баш ништо немаа од Италија сакав да земам дрес од Дони од рома али немаа освен од интер дресови и сите се со имиња...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom