Каде може да најдам? (Општи прашања)

M

M del Mar

Гостин


Ваква марама ?!??! Каде и колку пари ? ова е обична марама како оние црно со бело што ги има секој втор во градов само оваа е црвена со црно ... каде можам да најдам и са паре ? помош :smir:
мислам дека имам видено во гтц во подрумот во една бижутерија нз како се викаше али одма лево е кога се симињаш....(само не сум 100% сигурна)
 
K

Kicky

Гостин
Мислам дека таква имаш во Ботони, долу во ГТЦ, не знам дали за истата мисли и МАЦА ДАРК
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.566
Поени од реакции
6.696
Каде можам да најдам вакво нешто цело Скопје го превртев...

 
M

M del Mar

Гостин
хм...ботони е на приземје (можно е и таму да има) јас имам видено доле во подрумот т.е најдоле во гтц...
 
Член од
19 октомври 2009
Мислења
87
Поени од реакции
2
aj plsss kazete mi koj avtobus odi za vlae,a koj za gorce????

i isto taka sakam da ve prasam dali vo vlae ima nekoi mavrovski kuki?( ako znaete kazete mi kade potocno se naogaat)
 
I

Intex

Гостин
Не ме интересира од кај можам да најдам, туку колку е просечната цена на вакви наочари:



П.С. Без диоптер. ;)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
aj plsss kazete mi koj avtobus odi za vlae,a koj za gorce????

i isto taka sakam da ve prasam dali vo vlae ima nekoi mavrovski kuki?( ako znaete kazete mi kade potocno se naogaat)
и до влае и до ѓорче имаш 5, 22 , 2ка ( али оваа трга од автокоманда ) ииии шо други автобуси.. незнам :)
 
Член од
19 октомври 2009
Мислења
87
Поени од реакции
2
Луѓе денес бев у ГТЦ ама никако не можев да ја најдам продавницата маниа...побарав и кај киното милениум ама ја немаше и таму(можеби немам убаво видено)....ај ве молам детално објаснете ми кај е....утре пак ќе идам у гтц па така да одговорот ми треба до утре...ај plss кажете ми побрзо
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
абе одма спроти киното милениум.... коа ке се качиш по скалите од лево барај !! и пишувај со регуларен фонт не сме ЌОРАВИ
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Дали може некаде на интернет да ги гледам вестите од Телма од вчера (Четврток) 22.10.09
 
С

Спенсер

Гостин
aj plsss kazete mi koj avtobus odi za vlae,a koj za gorce????

i isto taka sakam da ve prasam dali vo vlae ima nekoi mavrovski kuki?( ako znaete kazete mi kade potocno se naogaat)
влае- 4,5,22,64,2,12,11,56 (последните два не се препорачливи)
ѓорче- истите автобуси,али за волково/геге/стопански идат само 22 и 64...
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Каде се наоѓа продавницата Madness во Скопје. Едната што беше близу плоштадот ја затворија, а другата не знам каде е...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom