Каде може да најдам? (Општи прашања)

S

smart ass

Гостин
Каде се продава во скопјево Апсинт? Проверено во Рамстор ама 55% некако слабо ми е. Значи барам something that really cooks.
се извинувам за офтопик би ве замолил само настрана од апсинтот....не е ни алкохолен пијалак токсик...убива клетки и ве прави да бидете риби односно зборувате нешто а потоа заборавивте што сте зборувале...исто така тежок е за организмот да го поднесе има случаи на парализа,слепило и смрт од апсинт....напијте се нешто друго жестоко ебаго остајте тие ствари:smir:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
се извинувам за офтопик би ве замолил само настрана од апсинтот....не е ни алкохолен пијалак токсик...убива клетки и ве прави да бидете риби односно зборувате нешто а потоа заборавивте што сте зборувале...исто така тежок е за организмот да го поднесе има случаи на парализа,слепило и смрт од апсинт....напијте се нешто друго жестоко ебаго остајте тие ствари:smir:
Ама нема друга форма на течно LSD.
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
47
Поени од реакции
3
Спермата е најјак ЛСД, течен се разбира! Кој сака ЛСД нека голта сперма :pos2:
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Каде се наоѓа ресторан (или е кафана) Мома ?
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Каде се наоѓа ресторан (или е кафана) Мома ?
Кај млечен ресторан Капиштец...поточно после Блу кафе по Иво Лола Рибар некои си 500 метри накај Тафталиџе од десна страна во подрум е :helou:...ваљда ме разбра :smir:
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
каде има убави мартинки во Охрид или во Битола? и по можност цена од прилика.
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
каде можам да најдам од тоа фосфорната боја што е што може да се мачка на лицето на раце и свети интересно...има баш таква боја на спотот на black eyed piece na I got a feeling...???
некој да ми каже???? или никој не знае....:nesvest:
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Дали можам да најдам некаде на интернетов или во некоја продавница во Тетово/Скопје цртани филмови синхронизирани на македонски јазик? Значи да немаат превод, туку фактички ликовите да зборат на македонски.
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Дали можам да најдам некаде на интернетов или во некоја продавница во Тетово/Скопје цртани филмови синхронизирани на македонски јазик? Значи да немаат превод, туку фактички ликовите да зборат на македонски.
Vo Ramstor skopje ima prodavat NODI mislam i e sinhronizirano na mak`.?

Ne znaev kaj da prasam ke prasam ovde kaj mozam da najdam vakov parfem...
 
O

okej

Гостин
Монтана маркер...?
монтана кај нас нема уште..викаа од мако хемик дека ке земат монтана спреови али ништо..ја имам еден монтана црвен на алкохол 6 сантима дебел Мухаха:salut:..зашо ти е ако не е тајна?за у тетратка да подвлекуеш?Хахаха
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
некој да ми каже???? или никој не знае....:nesvest:

Мислам дека не е тоа фосфорна боја за шо мислеш, мада неам го гледано тај спот, ама мислам дека тоа ти е фосфорна Ленонка, која реагира на било која посветла дреч боја!:toe:

Или може сум грешка!
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Мислам дека не е тоа фосфорна боја за шо мислеш, мада неам го гледано тај спот, ама мислам дека тоа ти е фосфорна Ленонка, која реагира на било која посветла дреч боја!:toe:

Или може сум грешка!
а каква е таа фосфорна ленонка и кај би можела да најдам? ај ако може уште ова и не те замарам :smir:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
:pos2:Ми треба бројче на некоја гатачка од Скопје. Две другарки сакаат да пробаат нешо:)
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
:pos2:Ми треба бројче на некоја гатачка од Скопје. Две другарки сакаат да пробаат нешо:)
Има различни кажи на што сакаат да им гледаат...кафе,карти,ориз? :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom