Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
21 септември 2009
Мислења
47
Поени од реакции
3
Најк патики

Каде можам да проверам/прашам дали во Скопје ги има Nike Air Zoom Vapor VI Tour RF ?
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
Побарај на www.zlatnakniga.com.mk, во Скопје најголеми продавници се Делта Спорт во ГТЦ и Рамстор, јави се таму и прашај.
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
47
Поени од реакции
3
А како се вика ова пред ГТЦ, што го изградија како чир? Некни бев, ама тогаш купував нешто друго.

во Делта се јавив сега, и ги немаат. :toe:
Некоја друга продавница, да ми препорача некој?

__________________
Прашање #2

Кој е увозник за Баболат опрема? Ужас сме со пребарувачите и со немање официјални сајтови на продавниците/увозниците. Се функционира само преку телефон. Аман
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
А како се вика ова пред ГТЦ, што го изградија како чир? Некни бев, ама тогаш купував нешто друго.

во Делта се јавив сега, и ги немаат. :toe:
Некоја друга продавница, да ми препорача некој?

__________________
Прашање #2

Кој е увозник за Баболат опрема? Ужас сме со пребарувачите и со немање официјални сајтови на продавниците/увозниците. Се функционира само преку телефон. Аман
Пробај во Интер спорт и за едното и за другото. Во Буњаковец на 1ви спрат се. http://www.zlatnakniga.com.mk/Preview.aspx?FirmaID=96325
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
каде можам да најдам од тоа фосфорната боја што е што може да се мачка на лицето на раце и свети интересно...има баш таква боја на спотот на black eyed piece na I got a feeling...???
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
Ај нека ми најде некој на нет азбука за неми...ја барам сто години...значи барам знаци за да можам да разговарам со глувонем човек....буквите и некои основни зборови...ако е можно...Фала
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
Член од
21 септември 2009
Мислења
47
Поени од реакции
3
Уф уф .. не верувам дека ќе најдеш кај нас. Уствари, може некој на тепка да има донесено една или две, ама дека ќе имаш онаков избор, тоа тешко.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Каде се продава во скопјево Апсинт? Проверено во Рамстор ама 55% некако слабо ми е. Значи барам something that really cooks.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Апсинт барајте у Веро . У Рамстор имаше порано, сеа не знам зашто нема .

А ако нема у Веро дајте сите колективно да се утепаме .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom