Каде може да најдам? (Општи прашања)

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
Каде може да купам плишена срна некој да не знае случајно?
Знам неколку продавници за такви плишени играчки, ама најчесто се продаваат мечиња, мачиња, зајчиња...никаде срна:pipi:
Бисер на спрат горе. Десно од главни скали (незнам како се вика) ама е во близина на Нирвана кафичот.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Ме интересира некој ако знае страни на туристичка агенција за релација Аланија, Турција нешто викаа околу 300/400 евра па ако знае некој нека пише.
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Ваков постер(проверив во Југотон, немат):



И некој беџ со Pink Floyd тематика.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Ме интересира некој ако знае страни на туристичка агенција за релација Аланија, Турција нешто викаа околу 300/400 евра па ако знае некој нека пише.
http://etc.com.mk/Default.aspx

Најдобро ти е да одиш во агенциите и да ти покажат промотивни понуди. Тоа се понуди кои ги даваат неколку дена пред патување за да ја потполнат бројката на авионот и хотелот. Поефтини се, а можеш да ги добиеш само во агецнијата пошто се менуваат често. не ги ажурираат промотивните на нет.
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Ако може да ми дадете линк од темата кој град би сакале да го посетите(така нешто беше).Неможам да ја најдам.:nesum:
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Кај можам да најдам Molotow или Posca маркери?
и, и Cypress Hill маици? :)
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.336
Поени од реакции
2.224
Каде можам да најдам мајца од Корн,Слипкнот ?? Ако има некој кандидат да купи бидејки во Струмица тешко дека има, ако сака некој да ми направи услуга да купи па ке си пратиме пари и он мајцата преку пошта?
Озбилно.
Има кандидат ?
Рефреш.
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Каде можам да најдам мајца од Корн,Слипкнот ?? Ако има некој кандидат да купи бидејки во Струмица тешко дека има, ако сака некој да ми направи услуга да купи па ке си пратиме пари и он мајцата преку пошта?
Озбилно.
Има кандидат ?
Xfire напиша:
Ако најдам низ Охридов ќе те контактирам. Бива така?
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.336
Поени од реакции
2.224
Ако најдам низ Охридов ќе те контактирам. Бива така?
Договорено.
Има таму башка туристичко место е. Абе само у Струмица нема, тука можеш да најдеш само мајца од Сузана Гавазова. :nerv:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Каде да најдам вакви капчиња







?????
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
мислам дека има во еко шопинг право од влезот и у меднес..ама за цена незнам... а и во шутка би можел да најдеш :)
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Каде можам да најдам Seiko часовник (automatic)? Има други марки, ама ми е пресолено. За овој сум чул дека е 50 евра. Ако има се уште...
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
Да не знае некој дали уште може да се најде негде чибичанче(или како и да се викаше тоа :)) и каде? Итно е, ако може да не ме изигнорирате :icon_lol:
 

nelo

Смрта е сигурна, животот не е!
Член од
29 мај 2008
Мислења
109
Поени од реакции
0
чипови за покерче?? =]
и колку чинат !?
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Каде да најдам вакви капчиња

?????
Провери во Т.Ц. Беверли Хилс, на први или на втори спрат мислам, имаше една таква продавница. А можеш да видиш и во онаа продавница која се наоѓа во близина на трафиките карши МекДоналдс, имаше изложено такви капи и разни други работи поврзани со спортовите на даска.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom