Дуел помеѓу Зоран Заев и Силвана Бонева

Член од
5 мај 2008
Мислења
1.357
Поени од реакции
127
Незнам како не ги мрзело од тетово и куманово да идат:toe::toe:,само тетовски регистрации :)
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Вис има стриминг на интернет..ама ќе мора да се сочекате до Петок...Интел ..се сомневам дека може да се гледа подалку од Злеово
И ако има линк од стриминго ако може.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.760
Поени од реакции
9.927
ај и ти попален вмровецу иди у штабот, не дремај на интернет... или не ви се погоди времето?
Wait a minute...ти мене ме нарече попален? Човеку меѓу мене и тебе за попаленост има разлика во светлосни години. Во твоја корист. Ах да, да не заборавам. Како што знам минатиот митинг на ВМРО беше без снег или дожд, ама ете, толку сум попален што ни тогаш не бев. Ги симпатизирам ВМРО само поради работите кои СДС(М) ги направи, ништо повеќе.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Разлика максимум 1000 гласа. По мене.
Ама вие во СДС мислите дека лесно ќе минете како 2005...а од тогаш многу нешта се променија.
Шпионирањето и вадењето муабети не се моја работа, ти реков. Секако дека до после ќе излегувам и ќе видам што и како има по градот...и искрено ич кур не ме боли, јас не се замарам за разлика од тебе. Мене ми е сеедно.
А сигурно ќе препознам некое активстче од СДС како гледа отстрана кој дошол а кој не...
Ќе видаме, тава горе беше мое мислења. иначе 3а шпионираанто се 3аебаваах.
И јас не се 3амарам многу, бидејќи барем 3а сега немам никаква корист од тоа, али го поддржувам 3аев.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Ќе видаме, тава горе беше мое мислења. иначе 3а шпионираанто се 3аебаваах.
И јас не се 3амарам многу, бидејќи барем 3а сега немам никаква корист од тоа, али го поддржувам 3аев.
Чим акаш по митинзи, по штабови и сл. повеќе си од подржувач :)
 

AleksandarT

Reckless
Член од
16 ноември 2005
Мислења
180
Поени од реакции
9
Ќе видаме, тава горе беше мое мислења. иначе 3а шпионираанто се 3аебаваах.
И јас не се 3амарам многу, бидејќи барем 3а сега немам никаква корист од тоа, али го поддржувам 3аев.
Ох бре викаш да не се замараш а секој пост ти е ' мале колку ги сакам сдс ' , no comment
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Чим акаш по митинзи, по штабови и сл. повеќе си од подржувач :)
На митинг си одам само во Струмица кога има, по други градови не одам, а во штабот одам еднаш годишно...

Ох бре викаш да не се замараш а секој пост ти е ' мале колку ги сакам сдс ' , no comment
Мале колку ги сакам СДСМ:drk: свршувам дури на тава име:tapp:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Силвана и Зоран бе сине :vozbud::vozbud:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Абе нели е денеска митинго на вмро как може боневта да е на дуел,а да не е на митиниг? ууствари се е можно кај нее... :toe::toe: Си ги знаа сограганите она..секој ден ги гледа ги поздравува нема шо да присуствува вечер...:pos2:
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Од 6 до кај 8-8ипол ќе е митинго, така да ваљда ќе има време да стаса :).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom