Зоран Заев кандидат за градоначалник на Струмица

Статус
Затворена за нови мислења.

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
цело море од народ имаше бе ти слеп ли си бе ак те залепам два шамара ке се помочаш, не говори безвеза против Зочето.
Шо сака, тава ќе си каже!
А ти ако се закануваш, ќе добиеш бан од темата!
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
34
Поени од реакции
4
Шо сака, тава ќе си каже!
А ти ако се закануваш, ќе добиеш бан од темата!
Ај саа не се заканувам само ме нервират човеци шо говорат безвеза против Зочето, он ка е најарнио до саа за Струмица и од саа за Струмица.

После 4 години он ка ке неможе Вицето (брат му) ке се кандитире и пак ке биде најарно за Струмица.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
цело море од народ имаше бе ти слеп ли си бе ак те залепам два шамара ке се помочаш, не говори безвеза против Зочето.
Аман бе васе? :pos2:

Ти на мене немаш право да ми кажаш, со можам да кажам јас за Зоран. Ако сакам ќе го пцум, се .. ти може да ќуташ и да пишаш. Земи и ти пцуј по Бонева, шо друго да ти кажам. Само полека со шалтаците да не собораш некој несакајки.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Ај саа не се заканувам само ме нервират човеци шо говорат безвеза против Зочето, он ка е најарнио до саа за Струмица и од саа за Струмица.
Замисли, некои не мислат така:pos2::pos2:
А ти немаш право со шамари да се закануваш.
Јасно? Има правила овој форум.
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
34
Поени од реакции
4
Metono1[mkd];2348699 напиша:
Аман бе васе? :pos2:

Ти на мене немаш право да ми кажаш, со можам да кажам јас за Зоран. Ако сакам ќе го пцум, се .. ти може да ќуташ и да пишаш. Земи и ти пцуј по Бонева, шо друго да ти кажам. Само полека со шалтаците да не собораш некој несакајки.
Кој васе бе шо тии на тебе, ај кажи нечто арно од Бонева шо видеа Струмичане ... а шо арно видеа од Зочето , неможе ни да му се доближе Зочето е цар.

Замисли, некои не мислат така:pos2::pos2:
А ти немаш право со шамари да се закануваш.
Јасно? Има правила овој форум.
:salut:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
На мене не ``миии`` ништо, а на тебе шо ``тиии``? - Ако дојде на власт Бонева ќе видаме шо ќе направа.
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
34
Поени од реакции
4
Metono1[mkd];2348732 напиша:
На мене не ``миии`` ништо, а на тебе шо ``тиии``? - Ако дојде на власт Бонева ќе видаме шо ќе направа.
Нема шо да направа Бонева она незнаа колко села има у општина Струмица незнаа со кој ке управува ак доо на влас се гледа колко е спремна да е водач на една општина, а од друга страна Зочето си е најарен водач на Струмица од сите до саа.
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
Грујо ја бутна само... и после и3борите ќе ја снема!

Грујо не бута на празно.Грујо на избори до сега не е поразен од летачките(привремени)лидери на Сдсм.Исто ќе е и сега.Ќе дојде човеко у Недела за Струмица за как шо вика да се пресмета со ЛИДЕРОТ СО 0,5% рејтинг.Верувајте Грујо од Зајко нема да изгуба дури и у Струмица:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Грујо не бута на празно.Грујо на избори до сега не е поразен од летачките(привремени)лидери на Сдсм.Исто ќе е и сега.Ќе дојде човеко у Недела за Струмица за как шо вика да се пресмета со ЛИДЕРОТ СО 0,5% рејтинг.Верувајте Грујо од Зајко нема да изгуба дури и у Струмица:vozbud::vozbud::vozbud:
Грујо `можда`, али Силвана Бонева нема теоретски шанси против 3аев!
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
34
Поени од реакции
4
Грујо не бута на празно.Грујо на избори до сега не е поразен од летачките(привремени)лидери на Сдсм.Исто ќе е и сега.Ќе дојде човеко у Недела за Струмица за как шо вика да се пресмета со ЛИДЕРОТ СО 0,5% рејтинг.Верувајте Грујо од Зајко нема да изгуба дури и у Струмица:vozbud::vozbud::vozbud:
иии шо говораш безвеза будла и на будлата Зочето за Струмица е најарен и га изгради и се само вмровци од владата го кочат да га напраа Струмица оште поубава и ПОЕВРОПСКА
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Нема шо да направа Бонева она незнаа колко села има у општина Струмица незнаа со кој ке управува ак доо на влас се гледа колко е спремна да е водач на една општина, а од друга страна Зочето си е најарен водач на Струмица од сите до саа.
Moже има и подобри, од кај знаеш?
Оти на пр. не се понижи села да му реди на дуелот? Па како може да се палите на такви ефтини финти?
Така да...додека не видеш што и како, неможеш да судиш, туку само да си навиваш за твојот фаворит.
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Moже има и подобри, од кај знаеш?
Оти на пр. не се понижи села да му реди на дуелот? Па како може да се палите на такви ефтини финти?
Така да...додека не видеш што и како, неможеш да судиш, туку само да си навиваш за твојот фаворит.
Зашо да е понижуване? Ако му ги кажеше сите, ке го закопаше:toe:
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
Грујо `можда`, али Силвана Бонева нема теоретски шанси против 3аев!

Аха викаш?Ај ќе видиме кој ке плаче у Недела:pos2::pos2:.
За вас ќе е поболно оти сте ного сигурни.
А Грујо е Авторитет и у Струмица.Лани се покажа тоа ка го победи на Заев у Струмица.не ного разлика ама доволно.
 
Член од
4 март 2009
Мислења
141
Поени од реакции
4
само напред за Заев !!! бонева е најголемиот крадец имам сигурни извори што проневери направила, за разлика од кадрите на вмро, Заев е машина. поз. до моите луѓе :wink: само напред
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom