Зоран Заев кандидат за градоначалник на Струмица

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јули 2008
Мислења
819
Поени од реакции
26
Да да, уште еднаш ќе ви го пуштиме и ќе ве пратиме во историјата :vozbud:

Zaedno ke si se fatite pod raka i VMRO i SDSM i ke odite vo istorija!!!

No kako predavnici!!!!!!!!!!!!!

Go osiromasivte i go unistivte Makedonskiot narod i Makedonskata drzava i za toa ke odgovarate predavnici!!!!
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Zaedno ke si se fatite pod raka i VMRO i SDSM i ke odite vo istorija!!!

No kako predavnici!!!!!!!!!!!!!

Go osiromasivte i go unistivte Makedonskiot narod i Makedonskata drzava i za toa ke odgovarate predavnici!!!!
Образложи ми го предавник зборчето ? Што направил Заев за да биде предавник ?:jaj:
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Зборува за сите, не само за Заев. И донекаде е во право, политичарите во Македонија не уништија. Веќе ретко кој негира дека нема политичар што краде.
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
Абе ај уште еднаш ќе си го пуштите на 22ри и готово :)
Ај да не е ПРАШИНА тај пат може да го крстаме ПОБЕДА СО БРЗИНА НА СВЕТЛИНА.ВМРОВЧИЊА УШТЕ ВО 20часот ќе се знае кој ќе тепа.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Почна да ече музика низ центаро веќе... уште сега ли се спремат за митинго или има нешто друго?:)
 
Член од
22 јули 2008
Мислења
819
Поени од реакции
26
Образложи ми го предавник зборчето ? Што направил Заев за да биде предавник ?:jaj:
SDSM i VMRO se glavnite vinovnici za situacijata vo koja se naogja Makedonija i Makedonskiot narod!!!

Zaev e vd predsedatel na SDSM pa i toj taka na toj nacin go nosi tovarot i odgovornosta na SDSM za sevkupnata situacija vo koja se naogjame.

Toj duri bese makar malce doblesen pa se izvini za se ona sto SDSM go zgresil vo vladeenjeto so drzavata.
No sto toj ima da se izvinuva !!!! Treba nekoj da odgovara za ogromnoto osiromasuvanje na Makedonskiot narod, nekoj mora da odgovara za najgolemiot grabez narecen privatizacija vo Republika Makedonija, znaci velam treba odgovornost nekoj da prezeme a ne da mi se izvinuva Zaev.
Seto toa vazi i za VMRO i nivnite lidercinja koi samo dounistija ona sto mozese da se dounisti vo Makedonija taka da mozam slobodno da kazam deka vie site zaedno i VMRO i SDSM ste najgolemoto zlo koe go pogodile ovoj napaten Makedonski narod od negoviot postanok do denes.

Zasramete se partiski vojnicinja dali vredi i se isplati da ostanete zapameteni kako najgolemi predavnici na ovoj narod i na ovaa Makedonska drzava zaedno so vasite partiski lidercinja.

Ova vi se posledni sili i lagi so koi go lazete ovoj narod i nema povekje nikoj vekje ne vi veruva , apo ona sto ne sleduva po izborite so kompletniot krah na ekonomijata i na site mozni institucii mozam slobodno da kazam deka mozebi ova vi se i poslednite izbori koi gi organizirate kako dve najgolemi partii vo Makedonija.

Predavnici!!!!!!!!!
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Абе Зајев лаже ко онакво. Кај му се инвестициите, само ги измислува и демек некој го спречува во тоа. Типично лажчиво комунарче. Мизерија жива.

Ej онакво. Бил ли си у Струмица? Видел ли си од Радовиш накај Струмица пред градо 4-5 км шо има од левата страна, а ке никне и од десната? Бил ли си по новио булевар (транзитниот пат) да видаш од левата страна, бил ли си накај Дабиле и после Дабиле да видаш шо се случува????:smir:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Ај бе, штабски фаци, кажете нешто прогнози, коефициенти....
Ама, реални, не 3:1, 5:1...
Нема да ве избркаат од партијата, не се плашете :)
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Еј стварно. Ај кој се од штабо, нека кажат некој цифрички рејтинг нешто:helou::helou:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Ме интересира од двата штаба...
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Ај бе, штабски фаци, кажете нешто прогнози, коефициенти....
Ама, реални, не 3:1, 5:1...
Нема да ве избркаат од партијата, не се плашете :)
Тешко дека ќе имат приближни прогнози, ја на пример јас сум сигурна дека мојто целокупно смејство го планират за Заев, а пола нема да бидаме присутни за изборите :)))
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Абе СДС-овци, нели гледате дека Заев е полуписмен. Не знае да каже два збора. Да го нема Калајџиев кој му ги пишува заебаните говори овој ке биде како ретардињо.
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Абе СДС-овци, нели гледате дека Заев е полуписмен. Не знае да каже два збора. Да го нема Калајџиев кој му ги пишува заебаните говори овој ке биде како ретардињо.
И во Дуелот, зад Бонева имаше скриено монитор на кој му ги пишуваа одговорите на Заев нели?
Абе не вреди така да зборуваш, да се глупираш. Сега ние да земеме да зборуваме за Бонева дека не е добра политичарка? Па не чини тоа. Штом стигнала до висока позиција во својата партија мора да е добра, ама сега од Скопје да ми доаѓа тука во Струмица и да ми се прави дека знае се? Не чини...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom