Зоран Заев кандидат за градоначалник на Струмица

Статус
Затворена за нови мислења.

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Супер е замислата. Доколко добие 2 мандата(а верувам ке добие) верувајте оти ке го направа тва.
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
А има нешто што ветил ,а не го исполнил :) ?

Нема ништо нема таман работа.шо замисли да откраде сичко откраде ништо не остана,сичко оствари:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Па не му е лоша идеата. На негова несреќа,а на среќа на струмичани, нема да може да ја реализира тој, па ке остане пократок за неколку милиони евра народни пари.

Силвана ќе го направи поубав,а плус да спомнам оти на Зоран Заебаев :toe:у селата не го сака карастрофално ќе изгуби
 

FOREX-Macedonia

FOREX trader
Член од
9 февруари 2009
Мислења
131
Поени од реакции
10
А за сите шо пишате тука против Зоран Заев , мене не ме занима он дали има кар од тва шо го права или нема , јас сум локал патриот, си га сакам Струмица и секој шо е направил нешто за неа го ценам и почитувам безразлика на околностите... а вие сите сте неблагодарни и за сите вас ви го оставам клипот како репете да се потсетете каква ке ни биде нашата Струмица за некоја година :smir:
Ти сакаш Струмица да стане како Кратово или Свети Николе каде една фамилија го држи цело население заложник на нивните апетити за пари власт. Зоран Кримизаецот не смее да добие пак на овие избори оти стана Струмица едно провинцијално населено место. А за центарот у Струмица...чиста научна фантастика и George Lucas со Star Wars не му е рамен.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
153
Поени од реакции
2
Победуваме бе,нема шанси бугарката.:back:

знаеш како? ако Струмица е град со лопови и испрани умови тогаш ќе победи Заев лоповот кој што беше осуден али друг лопов го пушти, лопов спасува лопов... е ако се онакви повеќето луѓе во Струмица ... тогаш ќе победи али тоа ќе биде СРАМ за Струмица за тоа каков народ живее таму... ...
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
436
Поени од реакции
273
Mene stvarno ne mi e jasno kakov e toj mentalen sklop sto bi glasal za Zaev.:nesvest:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
немој да се изненадите на 22 Март
заев губи
Направи катастрофални грешки што не му доликуваат на еден градоначалник
а и народот нее толку глуп
си има слобода на глас и ке го казни за неговите Грешки
така да
Го поздравувам новиот Градоначалник на Струмица Силвана Бонева
 
Член од
26 февруари 2009
Мислења
75
Поени од реакции
5
Комуњаре, комуњаре ви волите само паре, сви сте ви комунисти, превени на калуп исти :pos2:
 
Член од
1 декември 2008
Мислења
223
Поени од реакции
11
Абе оти го тргнале видеото за плоштадо на Заеб баш сакаах да го видам и да се пуфаљам каков градоначалник имааме до саа. ТУУУ
 
Член од
28 февруари 2009
Мислења
17
Поени од реакции
1
Епа тогаш не се мешај ...:smir: незнам зошто вие од другите градови чепкате по темите кои не се за вас :tapp:

so ubavo si kaza deteto ama na tebe vistinata te pogodi neliiiiiiiiiiiiiiiiiii??????????:pos2::pos2::pos2::pos2:abe i vie ste svesni oti e taka ama so ke cinate:toe::toe::toe:
 
Член од
1 декември 2008
Мислења
223
Поени од реакции
11
А има нешто што ветил ,а не го исполнил :) ?
Шо има напраано нешто за градо а без за него да нема пари бе будла и на будлата, абе процент од ѓупците шо метат улиците зима ...знааш ли како се плаќат а, преко негова фирма која демек победи на тендер .
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Комуњаре, комуњаре ви волите само паре, сви сте ви комунисти, превени на калуп исти :pos2:
Eee..ме потсети на нешто што слушав порано..
Druze, moze li sto duze
Parce vlasti, hleba, masti
Svi su dobri za splacine
....
Obecanja, zdranja, sranja
Za barabe sve je dzabe
.....

Навали народе...избори...
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.749
Поени од реакции
5.467
пa изгледа градоначалник на Струмица е максиумот во неговата политичка кариера, за толку вреди . . . .
 
Член од
28 февруари 2009
Мислења
17
Поени од реакции
1
Епа јас не седам по цел ден на интернет как тебе за да ти одговорам тука и да пишам глупости на форуми , а и не си моја класа за да ти одговарам , затава поштеди ме од кометари и остај ме да си испијам убаво утринско кафе пред да почнам со работа ... :helou:

А за сите шо пишате тука против Зоран Заев , мене не ме занима он дали има кар од тва шо го права или нема , јас сум локал патриот, си га сакам Струмица и секој шо е направил нешто за неа го ценам и почитувам безразлика на околностите... а вие сите сте неблагодарни и за сите вас ви го оставам клипот како репете да се потсетете каква ке ни биде нашата Струмица за некоја година :smir:

bez navredi molim vas ke ima report za violence:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
i da te pitam koj ti e kriteriumo za klasiranje oti garant som go pisas tava imas dva maksimum tri dena skolo:salut:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
62
Поени од реакции
3
ZORAN ZAEV ke pobedi na 22 mart i site vie jusere so ste napraani za edna potreba(plukanje po Zaev)ke zgasnate i ke se skriite u nekoo glusecka dupka :helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom