САШО ДИМИЌ, СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ или МИЛА?

САШО ДИМИЌ или СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ

  • САШО ДИМИЌ

    Гласови: 55 34,2%
  • СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ

    Гласови: 53 32,9%
  • МИЛА ИСКРЕНОВИЌ

    Гласови: 53 32,9%

  • Вкупно гласачи
    161
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
Бог да чува. Одлучија пензионерите од Карпош со петокрака на чело и со испран мозок.
Abe ajde, a vo Veles i Centar koj odluci. Vaka pisuvavte i koga gubese dpmne od 99 do 2006.
I sto drugo da ocekuvas od decista koi so vakvi postovi samo dokazuvvat kolku si gi pocituvaat svoite roditeli, babi i dedovci.
 
Z

Zona Pelucida

Гостин
Победи лоповон... СЕ ДОКАЖА дека Карпош е населбата со најголемите дебили во ЦЕла Македонија...
простотилук ...
Да не се важи таа реченица за тебе случајно,Карпош се докажа како најосвестена населба,Стевче е наш ние не го даваме.

I sto drugo da ocekuvas od decista koi so vakvi postovi samo dokazuvvat kolku si gi pocituvaat svoite roditeli, babi i dedovci.
Браво,убаво му напиша.:helou:
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Да не ставеа винкла како Димиќ...ќе го прегазеа Стево во Карпош.:toe:
Лоповчина клептоманска. Ама глупоќата бетер била.
Сам себе убијал.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.700
Поени од реакции
3.649
Да не се важи таа реченица за тебе случајно,Карпош се докажа како најосвестена населба,Стевче е наш ние не го даваме.
Батали го, и онака испи бан...

Да не ставеа винкла како Димиќ...ќе го прегазеа Стево во Карпош.:toe:
Лоповчина клептоманска. Ама глупоќата бетер била.
Сам себе убијал.
Ајде ајде, вакви лаења у празно се изнаслушав секој ден...
Со еден збор - Немоќ!
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
2
Поени од реакции
1
My честитам на победникот.... со надеж дека ќе работи за доброто на општината.

Во врска со Влајко, неговата замисла беше добра, се сеќавате на несреќите на партизанска поради не преминување улица на пешачки премини.
Е сега проблемот што Влајко не профункционира онака како што беше замислено,е во " високата" сообраќајна култура на повеќето наши "граѓани"

Е сега вие пресудете дали граѓаните на карпош се со исветреан мозок или слично, а за лопови сите се, таква сме си ние луѓето, кој помалку кој повеќе...
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
Да не ставеа винкла како Димиќ...ќе го прегазеа Стево во Карпош.:toe:
Лоповчина клептоманска. Ама глупоќата бетер била.
Сам себе убијал.
Epten mnogu imase za kradenje vo Karpos, a so zakani ne mozea kako vo Veles, Centar, Resen i uste edno 15 opstini.
Me cudi seuste premolcuvanjeto na sdsm. Neverojatno.
 
Член од
14 декември 2007
Мислења
3.271
Поени од реакции
708
Epten mnogu imase za kradenje vo Karpos, a so zakani ne mozea kako vo Veles, Centar, Resen i uste edno 15 opstini.
Me cudi seuste premolcuvanjeto na sdsm. Neverojatno.
sto neverojatno? ..prioritet se dobri izbori ....imaat pritisok i tie od strancite za da nema nekoi pogolemi damki
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Во Велес и Ресен 100% купени или под притисок собирани се гласовите.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Epten mnogu imase za kradenje vo Karpos, a so zakani ne mozea kako vo Veles, Centar, Resen i uste edno 15 opstini.
Me cudi seuste premolcuvanjeto na sdsm. Neverojatno.
Нормално дека ќе молчат, бидејќи тие истото го правеа во општини каде можеа тоа да го прават :)
Што те чуди толку?
Ангели во политиката, а посебно во предизборие, нема.
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
Koj se kladi deka kje go zemat Ohrid ?

Нормално дека ќе молчат, бидејќи тие истото го правеа во општини каде можеа тоа да го прават :)
Што те чуди толку?
Ангели во политиката, а посебно во предизборие, нема.
Ne zaebavaj, Vlatko Gorcev koga gubea pocnuvase da place uste od 19:00. ili potocno vo site predizborni kampanji od 99 do 2006 povtoruvaa, vlasta kje pravi falsifikat, falsifikat, falsifikat......sega imame potvrdi i od obse i pak mukla. Nesto ne mi ide vo glava.
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
сега другите општини ќе бидат понапредни од Карпош
 
Член од
7 април 2009
Мислења
3
Поени од реакции
0
Опааа, тарот мајстор или гравче мајстор? Би се нафатил и мене да ми гледаш?
zasto da ne,ajde napuci se:pos2::pos2::pos2::pos2:

Да не се важи таа реченица за тебе случајно,Карпош се докажа како најосвестена населба,Стевче е наш ние не го даваме.


Браво,убаво му напиша.:helou:
i kurov e vash!!! Aj sega zemi gi i nemoj slucajno da go davash na nekogo!!!

Sega ubavo ti e napishano???:helou:

Koj se kladi deka kje go zemat Ohrid ?


Ne zaebavaj, Vlatko Gorcev koga gubea pocnuvase da place uste od 19:00. ili potocno vo site predizborni kampanji od 99 do 2006 povtoruvaa, vlasta kje pravi falsifikat, falsifikat, falsifikat......sega imame potvrdi i od obse i pak mukla. Nesto ne mi ide vo glava.
Samo gomna ti idat u glava, nishto drugo! Kur da ti otide arno ke e!!! Moze ke te prosvetli!!
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Мирни сите, пријавен е.
:)))

Недела дена бан за користење вокабулар како Штерјо Наков.

My честитам на победникот.... со надеж дека ќе работи за доброто на општината.

Во врска со Влајко, неговата замисла беше добра, се сеќавате на несреќите на партизанска поради не преминување улица на пешачки премини.
Е сега проблемот што Влајко не профункционира онака како што беше замислено,е во " високата" сообраќајна култура на повеќето наши "граѓани"

Е сега вие пресудете дали граѓаните на карпош се со исветреан мозок или слично, а за лопови сите се, таква сме си ние луѓето, кој помалку кој повеќе...
Влајко е едно тотално несреќно решение од архитектонски аспект. Естетика - НУЛА! Несреќен е и од маркетингшки аспект, ако за маркетинг не се сметаат рекламите од казина (ми се чини) кои висат над него и убаво потсеќаат на делот кај железничка. Со разлика на тоа што на железничка минуваат доста луѓе. Па уште и трговски функции се предвиделе таму...

Премин за пешаци е добра идеја. Влајко е несреќна.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom