Циркуз во струмица - уапсени сторителите на случајот - Колата на Трајковски

Попај

Буржоазија
Член од
10 јуни 2006
Мислења
699
Поени од реакции
9
А,модераторот да стави клуч на темата,бидејќи сите мистерии околу ситуацијата се разрешени и нема повеќе потреба од муабет?
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Знаате ли оти ден пред да му га сокршат колата, Мојсеј ојдел осигурал га со Каско?????


Колку само голема случајност.........:vozbud::vozbud:
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Знаате ли оти ден пред да му га сокршат колата, Мојсеј ојдел осигурал га со Каско?????


Колку само голема случајност.........:vozbud::vozbud:
Се гледа дека човекот е добро информиран од некој “месија“,што може даму се случи во блиска иднина.:smir:.
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Од Силвана - Кармина Бурана:pos2::pos2:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Знаате ли оти ден пред да му га сокршат колата, Мојсеј ојдел осигурал га со Каско?????
Колку само голема случајност.........:vozbud::vozbud:
Доказ друже вака ништо не правиме како што ништо неможат да му направат на Заев и останата компанија за делово ако воопшто е направено од нивна страна.
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Доказ друже вака ништо не правиме како што ништо неможат да му направат на Заев и останата компанија за делово ако воопшто е направено од нивна страна.
е убаво знаеш и кажа. Како шо него не успеа да го осудат не само за ова дело, па и за Глобал, така и јас не можам да ти докажам за оваа информација. Оти скапо ке ме чини:smir::smir::smir:
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
Kutri Mojsej,kaj i sam se ocrni ja doocrni Boneva i DPMNE vo Strumica,poarno i nemozhelo da izleze za SDSM i Zoran Zaev.Pogolem Cirkuz i nemozhelo da se sluchi!
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
лагите и омаразата на бонева се контрапродуктивни ,,,

црна се чума зададе там долу .там долу .........
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
Дај ви се молам не лажајте толко.каско осигурување може да имат коли до 6 години старост,а колата на Мојсеј е 20 години.Ако лажеш нешто лажи добро,а не нешто шо сите го знаеме.Не е работта нешто да кажеш треба да има поента и цел тоа нешто:helou:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
Дај ви се молам не лажајте толко.каско осигурување може да имат коли до 6 години старост,а колата на Мојсеј е 20 години.Ако лажеш нешто лажи добро,а не нешто шо сите го знаеме.Не е работта нешто да кажеш треба да има поента и цел тоа нешто:helou:
АКО ЛАЖЕТЕ ,ЛАЖЕТЕ БАРЕМ КАКО БОНОВА
има очи а не гледа има уши а не слуша / ееее далеко е Скопје,,,
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
АКО ЛАЖЕТЕ ,ЛАЖЕТЕ БАРЕМ КАКО БОНОВА
има очи а не гледа има уши а не слуша / ееее далеко е Скопје,,,
Ти си изгледа најмен за пари.Ај признај колку пари ти дават.мислам колку ти дава.Заев
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
само бре акло ви е у пари ,,,, ПАРИТЕ СЕ ОТЕПУВАЧКА хахахах

си имам 10 прсти и две раци ,здравјето фала на господ ме служе и работам по најмалце 10 саат на ден .....(сам за себе) никој не ме вработил ни па сум терал

на човек се може да му дадеш(и пари) само акл не
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Абе не пишејте за џабе кога појма немате, сторителите добро се познати на струмичката јавност и сите добро знаеме дека се членови на ВМРО-ДПМНЕ ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom