Европска Струмица - Глобал?

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Можеби успеаа да го оцрнат Заев,но сите сме сведоци на позитивните дела на Заев,ја промени Струмица за 360 а верувам дека ке ја промени уште толку затоа што го очекува уште еден мандат!

Ништо не направил чим ја свртел Струмица за 360 степени.
Па кај ке ни биде крајот ако добие уште еден мандат и пак ја свтри за 360.Тешко нас.ке ни се сврти во главата
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Многу добро знаете што сакав да кажам,а во иднина ако не знаете што да кажете подобро не постирајте ништо отколку да се факате за таква ситница!! (добро де 180,не 360)
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Незнам колку од вас имавте можност да ја видите програмата/новиот план за плоштадот, тоа е нешто невидено досега, се надевам ќе се оствари наскоро.
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
Струмичани,не ја давајте Струмица на Бугарка,потоа пциите со маст не ве јадат.
 
Член од
21 февруари 2009
Мислења
1.315
Поени од реакции
47
Se inacitav falenja za gupska Strumica a slikite pokazuvaat nevidena mizerija, daj smenete gi ocilata za sonce.:drk::pusk:
 
Член од
1 декември 2008
Мислења
223
Поени од реакции
11
Струмица е ОК за живеење,а тва шо го прикажуват ЗАЕВслепците е оти не се мрднале а и имат некоја корис од Заеви оти ја зедоа цела струмица , имат преку 800 вработени, за 5 г ф.Заеви имат 20-тина фирми преку кои сите работи за функциониране на Струмица се изведени преку нив ... каков тендер какви бакраче...у Струмица се оде на тие фирми.. и баничане шо ги метат улиците се плаќани од тие фирми нормално процент пак оде кај Заеви... тва голем дел од јавноста у Македонија не го знаа...
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
за сите ГЛУПОСТИ за бесправното продавање по улиците е ЗАДОЛЖЕН
ДРЖАВНИОТ ПАЗАРЕН ИНСПЕКТОРАТ-ВЛАДАТА,за паркирањето на улиците про БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ- полицијата се прави слепА (СЕ РАЗБИРА ПО НАЛОГ ОД ПОВИСОКИТЕ),,,
а за истиот проект(како глобал сеуште неизграде) во прилеп со истиот инвеститор во ПРИЛЕП се фали тамошниот градоначалник ?????

пс. информирајте се ,а не СЛЕПО ДА ПИШУВАТЕ СЕ ШТО КЕ ВИ КАЖАТ И НАПИШАТ:smir:

алооо уште ЕДНА ПРОПАДНАТА ТЕМА А

пс. прашајте прочитајте ,и нформирајте се ... ЗА НЕУСПЕСИТЕ НА ВЛАДАТА ДА ГО ОБВИНУВАТЕ ЗАЕВ.... кога државнио пазарен инспекторат ке биде ОПШТИНСКИ ...
:smir:
УТАКМИЦАТА КЕ ЈА ИЗГУБИТЕ СО АВТОГОЛОВИ ....

Se inacitav falenja za gupska Strumica a slikite pokazuvaat nevidena mizerija, daj smenete gi ocilata za sonce.:drk::pusk:

мислиш на ПОРТОКАЛОВИТЕ НАОЧАРИ:baeh:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Струмичани,не ја давајте Струмица на Бугарка,потоа пциите со маст не ве јадат.
Не ја даваме бе,какво давање.Сега сите зборат,ама после новиот мандат ќе доаѓаат во Струмица на екскурзија(не дека ни сега не доаѓаат :pos2:)
 
Член од
8 март 2009
Мислења
17
Поени од реакции
1
за сите ГЛУПОСТИ за бесправното продавање по улиците е ЗАДОЛЖЕН
ДРЖАВНИОТ ПАЗАРЕН ИНСПЕКТОРАТ-ВЛАДАТА,за паркирањето на улиците про БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ- полицијата се прави слепА (СЕ РАЗБИРА ПО НАЛОГ ОД ПОВИСОКИТЕ),,,

алооо уште ЕДНА ПРОПАДНАТА ТЕМА А

Кога реагира државниот пазарен инспекторат, па и УЈП, па и полоцијата во Струмица, ЗАЕВ одма е на ТВ и изразува сочуство (ДУДЛА) на лугето со затворени дукани, со одземени возила, со запленета роба. Не држи вода тоа што го зборуваш, зошто секоја реакција во Струмица на институција која е под надлежност на владата,Заев ја користи за добивање политички поени (као демек: Е ОВА ШТО ГО ПРАВИ УЈП, Е ПОРАДИ МОЕТО ДОБРО РАБОТЕЊЕ,А ТИЕ САКАТ ДА МЕ ОЦРНАТ). И да не заборавиме, лицата блиски на ЗАЕВ (БАСТИОН) ги избушија гумите на службените возила на УЈП на паркингот на хотелот СИРИУС.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Незнам колку од вас имавте можност да ја видите програмата/новиот план за плоштадот, тоа е нешто невидено досега, се надевам ќе се оствари наскоро.
Брат ного е јако тава, само да не 3аглаве како у Скопјена центаро шо се градаше не се сеќавам... Дај слики ако имаш тука на темата, на ТВ видех го, ама само 2-3 секунди го прикажаа.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Брат ного е јако тава, само да не 3аглаве како у Скопјена центаро шо се градаше не се сеќавам... Дај слики ако имаш тука на темата, на ТВ видех го, ама само 2-3 секунди го прикажаа.
Јас го имам целиот од 3 минути ама не можам да го постирам..само можам да кажам дека е копија на еден плоштад од Франција..и ќе му даде сосема нов лик на градот..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Јас го имам целиот од 3 минути ама не можам да го постирам..само можам да кажам дека е копија на еден плоштад од Франција..и ќе му даде сосема нов лик на градот..
Зошто неможеш да го постираш ?
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
Незнам колку од вас имавте можност да ја видите програмата/новиот план за плоштадот, тоа е нешто невидено досега, се надевам ќе се оствари наскоро.
Штом Струмица има човек како Зоран Заев може уште одсега да се каже дека е веќе сторено и пред да е ветено.:helou:
 
Член од
8 март 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
Да сите сме за ЕВРОПСКА СТРУМИЦА ама само без ЗОРАН ЗАЕВ затоа што тој човек едностано ја ограби државата а потоа од страна на неговиот бос Б.Ц. беше помилуван, тоа го нема ниту во една европска развиена држава. Прво да ја ограбиш државата а потоа да бараш уште еден мандат за градоначалник на СТРУМИЦА со кој образ тој ЗАЕВ ќе излезе пред граѓаните на СТРУМИЦА да го побара нивниот глас. СИЛВАНА БОНЕВА ЗА СТРУМИЦА.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom