Ѓаволот ги сруши кулите близначки

Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
На првата снимка е парче од зградата, а на повторената снимка е само здебелено за да изгледа како проектил и за да веруваш ти.

Брабо бе за 16 годишњак си многу паметен сигурно со пипер и патлиџан си хранет чим си волку интелегентен, па оди на снн и нивните експерти објасни им го тоа стручно. :pos2::pos2::pos2:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Брабо бе за 16 годишњак си многу паметен сигурно со пипер и патлиџан си хранет чим си волку интелегентен, па оди на снн и нивните експерти објасни им го тоа стручно. :pos2::pos2::pos2:
Искрено, колку години имаш ти?
До тоа ќе да е, до доматите и пиперот.А тебе со кравјо млеко те хранеле, затоа си испаднал таков вол.
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Јас мислам дека авиони ги срушија близначките.:toe:Сега вие верувајте ако сакате.
:)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Зоте едноставно БРАБО за видеата, ја откривме конечно вистината за тоа што уствари се случувало во америките. Значи ВАНЗЕМАЉЦИ биле тоа, па пизда им лепа материна шо не дојдат навака да на нас све ни поебат матер? И тоа даЉинската нивни све им ебем како им снемало батерии у сред управЉање па да забегале тоа авионите накај Хонг Конг па да им се десеше ко со Кинг Конг?
Мамата ова дрогава растура
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Значи ѓаволот вмешал раце :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Искрено, колку години имаш ти?
До тоа ќе да е, до доматите и пиперот.А тебе со кравјо млеко те хранеле, затоа си испаднал таков вол.

Ја со протиени сум се хранле бе, специјални за развијање на мозок и затоа токлку многу знам а не како тебе со детски памет ништо не разбира.
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
ако се потрудите и погледате подетално, може и ликот на исус да го видите!
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
И мене ме има
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Еве овде може поубаво да се види ликот на ѓаволот ..

:pos:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Зоте едноставно БРАБО за видеата, ја откривме конечно вистината за тоа што уствари се случувало во америките. Значи ВАНЗЕМАЉЦИ биле тоа, па пизда им лепа материна шо не дојдат навака да на нас све ни поебат матер? И тоа даЉинската нивни све им ебем како им снемало батерии у сред управЉање па да забегале тоа авионите накај Хонг Конг па да им се десеше ко со Кинг Конг?
Мамата ова дрогава растура

Абе што се разбирате вие од живото кога не сте прочитале ништо и како ќе можете да соберете два и два и да донесете закључок.

Дури и на Александар Велики му имаат помогнато НЛО да ги сруши зидините на Градот Тир кои биле високи 15 метри.

Aleksandar veliki, za vrijeme opsade Tira imao je bliski susret u kojem se izvanzemaljci nisu ponašali neutralno nego su mu pomogli. Naime, zidine Tira bile su visoke 15 metara tako da ih Aleksandar nije mogao razoriti. Kada je htio odustati desilo se nešto što je obje vojske ostavilo u čudu. Pojavili su se ''leteći štitovi''. Iz jednog je bljesnula ''munja'' i razrušila zidove tira. Tir je pao. TI ''leteći štitovi'' su letjeli sve dok Aleksandar nije posve opljačkao i zapalio Tir. Onda su tajanstveno nestali.

http://ufologija.atspace.com/html/dosje_x.html
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
ауу од кога ѓаволите се појавуваат...и да рушаат згради:kesa:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Вонземјани биле а не терористи !!!

Џабе војна американциве почнаа :P
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.266
Поени од реакции
16.276
Абе што се разбирате вие од живото кога не сте прочитале ништо и како ќе можете да соберете два и два и да донесете закључок.

Дури и на Александар Велики му имаат помогнато НЛО да ги сруши зидините на Градот Тир кои биле високи 15 метри.

Aleksandar veliki, za vrijeme opsade Tira imao je bliski susret u kojem se izvanzemaljci nisu ponašali neutralno nego su mu pomogli. Naime, zidine Tira bile su visoke 15 metara tako da ih Aleksandar nije mogao razoriti. Kada je htio odustati desilo se nešto što je obje vojske ostavilo u čudu. Pojavili su se ''leteći štitovi''. Iz jednog je bljesnula ''munja'' i razrušila zidove tira. Tir je pao. TI ''leteći štitovi'' su letjeli sve dok Aleksandar nije posve opljačkao i zapalio Tir. Onda su tajanstveno nestali.

http://ufologija.atspace.com/html/dosje_x.html
Ова осеќам лично Александар ти кажал, а? На сон ти се појавил и ти рекол о Велики ЗОТЕ, раскажи им на глупиве дека едни мали зелени суштества ми помогнаја. Да не беа они ја ќе тренирав коњи за на Олимписки игри
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Абе што се разбирате вие од живото кога не сте прочитале ништо и како ќе можете да соберете два и два и да донесете закључок.

Дури и на Александар Велики му имаат помогнато НЛО да ги сруши зидините на Градот Тир кои биле високи 15 метри.

Aleksandar veliki, za vrijeme opsade Tira imao je bliski susret u kojem se izvanzemaljci nisu ponašali neutralno nego su mu pomogli. Naime, zidine Tira bile su visoke 15 metara tako da ih Aleksandar nije mogao razoriti. Kada je htio odustati desilo se nešto što je obje vojske ostavilo u čudu. Pojavili su se ''leteći štitovi''. Iz jednog je bljesnula ''munja'' i razrušila zidove tira. Tir je pao. TI ''leteći štitovi'' su letjeli sve dok Aleksandar nije posve opljačkao i zapalio Tir. Onda su tajanstveno nestali.

http://ufologija.atspace.com/html/dosje_x.html

На американците им ги срушија кулите , на ацко му помогнале да го освои цел свет ..... Уште ни помагаат и во денешно време , мене и на точкест секоја сабота пива ми отвараат на пример
 

Kajgana Shop

На врв Bottom