Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Aрна не е ни помеѓу повиканите за мечот со Ливорно.

линк

Мур најави денес на пресот дека можно е Стеванович ( ај баш да го видиме ) и Донати ( играч од одбраната ) да дебитираат.

Стеванович е донесен од Раднички и у тим го викале новиот Зидан :), такви со лопата има да ги ринеш али муабетот ми е дека игра на онаа позиција која е т'нка у екипата па се надевам супер ке се покаже, а Донати е најверојатно централен играч од одбраната, со оглед дека на тој дел од теренот повикани се само Лусио, Маикон и Киву плус малиов логично е да се претпостави на која позиција игра ( Киву ке игра лев бек а Маикон десно ).
Праевме вчера муабет дека малиов е најверојатно централен , меѓутоа како што прочитав на fcinternews.it малиов најверојатно е лев бек , со тоа што киву ќе игра централен со Лусио а маикон стандард. Снајпер по се изглеа ќе игра прва затоа што е суспендиран за во недела , зедно со мунтари и патрик . А напред по се изглеа ќе играат милито , балотели и суазо .

Али е ова горе е претпостовка на fcinternews.it , што не значи дека нема да има измени.

Уште не ми е јасно зашто Мур не му даде вешерва шанса на Арна , не можам да разберам , стварно претерува , заслужи малиот барем една шанса , да го осети Меаца , али што е тука е :toe::toe::toe: по ова само можам да заклучам дека Арна дефинитивно си оди у Јануари
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.410
Поени од реакции
6.546
Уште не ми е јасно зашто Мур не му даде вешерва шанса на Арна , не можам да разберам , стварно претерува , заслужи малиот барем една шанса , да го осети Меаца , али што е тука е :toe::toe::toe: по ова само можам да заклучам дека Арна дефинитивно си оди у Јануари
на позајмица е, ако направи настап треба пари да плати морати, а досега од 3 утакмица само на 1 се покажа, и таа алибец беше подобар од него.
Мур сака најверојатно да го врати во твенте
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
на позајмица е, ако направи настап треба пари да плати морати, а досега од 3 утакмица само на 1 се покажа, и таа алибец беше подобар од него.
Мур сака најверојатно да го врати во твенте
Мислев дека Арнаутович треба да има минимум 10 настапи за Интер за да му се доплати одредена клаузула на Твенте.
Сепак изгледа дечкото слабо успева да напредне и да го покаже потенцијалот кој се претпоставуваше дека го поседува. Иако и повредата го направи своето. Јас освен на youtube го немам гледано Арна да истрча на терен и да игра фудбал :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.693
Поени од реакции
6.211
Еве добра вест за мечот со лацио сеа прочитав нема да им игра најдобриот играч зарате највероватно поради золти картони,ке ги згазиме ова е голем хендикеп за нив немаат друг играч кој мозе да е закана кон нашиот гол.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.410
Поени од реакции
6.546
ja отвора пробајте пак!
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
^ Не бе, цел ден пробувам никако да ми ја отвори. :tapp:
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Страната не ја отвара дека не е платена фактурата до Марнет за домеинот. Откако ќе се плати, страната повторно ќе биде активна.
Тоа е проблемот...

Поздрав
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.693
Поени од реакции
6.211
Имате некој проблем за тоа не ви ја отвара чим на мене и занети ни отвара до кај вас е нешто.:toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom