Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.925
Поени од реакции
835
Јас им пишав и на Ноќ со Шампионите и на Канал 5 групата на фб и стварно не ми е јасно зашто се филмаат толку овие од Канал 5
 

DangerouzZ

Bianconero Till I Die !
Член од
24 август 2009
Мислења
366
Поени од реакции
21
Пишав и ја на ФБ профилот што им е па ќе видимо што ќе испадне , се напиздив лошо со изборон на утакмицеве од овја идиотиве од канал 5 ... :tapp:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Лол уште еднаш ако има пишам мислам дека бан некоав ќе попијам :Р Мислам дека ја сватоја пораката... Сега само од нив зависи.

Бај де веј очекувам напната утакмица и нормално се надевам на победа :fcb3:

Позз
 

hriste

Fire Star
Член од
12 март 2008
Мислења
218
Поени од реакции
54
Овие од канал 5 стварно се ненормални битно е да даваат фудбал а кој не е важно ако се предомислат да ја пуштат арно ке биде ако не ке ја даваат на нова таму ке треба да ја гледаме.

Вечер очекувам победа пласирање во осминафинале Forzaaa Juveeee
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Член од
10 август 2008
Мислења
68
Поени од реакции
4
јас колку што знам, може да се гледа и преку интернет во живо преку нова...па ќе видиме вечер...
Moze da se gleda vo zivo samo za teritorija na Hrvatska, a za drugite se plaka 3 evra, nesto slicno kako so kanal 5. Ti mozes da gi gledas dvata prenosa na sajtot na Kanal 5 samo ako koristis IP adresa od Makedonija
 

Pinturicio

Forza Juventus !!!
Член од
22 септември 2007
Мислења
1.705
Поени од реакции
109
Сисоко нема да игра вечер тука :(
Киелини нема да игра, Буфон е неизвесен ( според мене мислам дека ќе брани ) и сега уште ова со Сисоко ... навистина големи малери сме

Доколку Трезеге е 100% фит подобро би било тој да стартува вечер. Французинот е роден за вакви натпревари , а и плус Амаури е во очајна гол форма. Само што излезе од седум месечниот пост , повторно продолжува исто. Тоа е недозволиво за играч од негов ранг.
 
Член од
25 јануари 2008
Мислења
1.839
Поени од реакции
68

If someone from another planet asked me to show them a picture of what a true centre-back in football looks like, I would pull out a picture of Chiellini in a heartbeat.
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Luge ke popedime 2-0 konecen rezultat forxzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Juventus

Nova Tv ima direkten prenos jas ke gledam u Sattelite
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom