Кога ви се ебе

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Кога ви се ебе ама онака си велиш, еј да опнам нешто, морам, мудава ми отекоа.
Па излегуваш со намера да изебеш некоја. И знаеш кој е патот до пичка.
Мора и муабет да се направи, демек да се запознаете, да почуствувате дека меѓу вас постојат заеднички интереси, компатибилни муабети. бла, бла бла.
Факт е дека некогаш ни се ебе само за ебење и не ни е важно, делумно се разбира, каква е девојката.
Само сакаш да ја опнеш и да се испразниш.
Муабетот ми е..ништо не ми е муабетот, сакам да внесам една реална состојба на разгледување, како што беше уметност поради уметност, овај ебење заради ебење, без некакви посебни апетити за карактерот на девојката.
И не зезајте дека не сте почуствувале такво нешто.
п.с. Пички и вие можете да коментирате, за двата пола е ова..
И вас ве чеша, нормално е тоа.

Коа ми се ебе! хмм...
И се јавувам на срцката (душевадникот мој женска ми ) и и викам:
"Ало срце ебе ми се та ми се плака доваѓај оти ојде у чаршијата и ке ебам се по список!"
И нормално она дојде док ја затварам слушалка ! :toe::kesa::toe::back:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Коа ми се ебе! хмм...
И се јавувам на срцката (душевадникот мој женска ми ) и и викам:
"Ало срце ебе ми се та ми се плака доваѓај оти ојде у чаршијата и ке ебам се по список!"
И нормално она дојде док ја затварам слушалка ! :toe::kesa::toe::back:
А таа ако ти кажи на телефон “ Ало срце ебе ми се та ми се плака доваѓај оти ојде у чаршијата и ке ебам се по список!"

трчаш и ти да стигниш дур не ја затвори слушалката?
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
А таа ако ти кажи на телефон “ Ало срце ебе ми се та ми се плака доваѓај оти ојде у чаршијата и ке ебам се по список!"

трчаш и ти да стигниш дур не ја затвори слушалката?

Нема каснење мислам ја и на тоа, слушај ваму:
"Срце ја идам а ти зами го тоа вибраторчето шо ти го купив и загреј се малку дур :motor:ЛЕТАМ накај тебе!"
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Нема каснење мислам ја и на тоа, слушај ваму:
"Срце ја идам а ти зами го тоа вибраторчето шо ти го купив и загреј се малку дур :motor:ЛЕТАМ накај тебе!"
Памти редовно батерии да земаш да не тргни низ чаршијата.
Или најди шема па напрај и исправљач.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
230
Поени од реакции
10
Абе ти ги читам постовите и ми се гадиш,поштено.
ти освен ебење за друга ствар у живот знаеш ли?
и не се глупирај тука,не се фолирај као си демек јак ебач,п.с дркаџија..
A da ne treba na sabajle da se razlista Biblijata ? A gledas mackava do tebe po gakicki i prslucinja ti vika : - Dobro utro ljubov moja ... Ah tek sega ke ti bidi dobro utroto kuklo a i denot ke ti trgni ... I potpolno se slagam so coekot . Nema poubav miris od picka na sabajle . Zaebi ti miris na kafe , na svezo iscedeni portokali ... :)
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Темава кога ми се ебе. Па секој ден право да ти кажам, а на кој не?
 
Член од
12 декември 2008
Мислења
45
Поени од реакции
1
Eh koga sme zaedno so devojka mi nema koga ne ni se ebe, a koga sme razdaleceni togas ke treba da se ceka a toa e bed, ali sepak nemalo nikad problem vo toa...
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Кога ми се ебе земам мобилниот и се јавувам на некоја шТо во моментот ја имам на лагер . . .
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
А дали има некој вибратор на навивање.... да не треба да се трошиш за батерии??


Па право да ти кажам тоа ке да сум ја!:toe:
Коа се качи дадата почнува да вика Македонија, Македонија!!! - и ја почнувам со работа:vozbud: :sekss:


Ама овој што сум и го купил работи на полнење така да не се менат батерии често јебига француска технологија :kesa:
 
Член од
7 јули 2008
Мислења
131
Поени од реакции
4
Па право да ти кажам тоа ке да сум ја!:toe:
Коа се качи дадата почнува да вика Македонија, Македонија!!! - и ја почнувам со работа:vozbud: :sekss:


Ама овој што сум и го купил работи на полнење така да не се менат батерии често јебига француска технологија :kesa:
:pos2::pos2:
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
A da ne treba na sabajle da se razlista Biblijata ? A gledas mackava do tebe po gakicki i prslucinja ti vika : - Dobro utro ljubov moja ... Ah tek sega ke ti bidi dobro utroto kuklo a i denot ke ti trgni ... I potpolno se slagam so coekot . Nema poubav miris od picka na sabajle . Zaebi ti miris na kafe , na svezo iscedeni portokali ... :)
Хахах...Браво шефе! Се Слагам наполно!!!!!!!!! :)

Јас имам речено кафе пред ебење не се пијат ! оти сексот ослободува ендорфин ..хормонот за среќа....е сја кажи ми ти на мира како да пијам кафе ,ако не сум среќен!! :) :) :)
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Хм... Бидејќи сум со девојка, се обидувам да ја доведам до расположение за тоа... Не знам како и колку ми успева, ама за сега е ок, во смисла дека можам да и` побарам и да си добијам... А и таа...

А кога немав... Па не бев нешто многу сјаен во барањето, иако имав светли моменти на опнуење заради опнуење... Иако сфатив дека тоа не е мој стил, зашто не е баш пријатно. Мислам, со една девојка имавме баш така и кога јас си најдов друга (нели, секс без обврски) за опнуење нејзе и` беше криво, во стилот „Па што имаш ти да ја опињаш неа, кога јас ти даам?!?!?!“ и на моето „Па нели без обврски?“ добив „Ма *цензура* *цензура* *цензура*, *цензура* еден!“ Затоа, кога опињам, гледам тоа да биде јасно и солидно поставено на знаење на двете опнатибилни страни.

И да - опињањето само заради опињање има смисла само додека типот/типката е сингл и нема некој друг кој ќе сака да се опиња само со него/неа. А за тоа да се случи, треба човек да опиња многу, за да се пробие гласот до релевантната друга страна, со која ќе може да се развие љубов.

Значи: секс = маркетинг (видете ги сите реклами и ќе сфатите дека е така). Затоа, колку повеќе опињате, толку повеќе го викате вашиот совршен партнер кај вас. И самото ќе ви се каже кога опињањето заради опињање ќе стане празно и банално.

Сепак, сè најдобро до вас, кои уште барате и уште опињате. Нека ве води светлината, спермата и влагата! :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom