Среќен роденден џимеј!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.693
Поени од реакции
13.328
Еееј на кого му е денес роденден. За една година постар си но тоа се само бројки. Вистинското е она што е во тебе. Чувај го она за кое мислиш дека ќе ти користи или ти користело некогаш, отфрли го она што предизвикува болка и солзи. Не се осврнувај многу назат (ионака знаеш што се случило) туку гледај напред со погледот вперен угоре. со тоа надежта веќе ја имаш во свои раце, а знаеш дека без неа човекот е мртов. Биди она што си, не ја носи маската на серискиот број (без сомнение, знам дека ќе останеш она што беше досега:)) И за љубовта, брат... ќе дојде. Не постои човек што не бил љубен, ако и самиот тој љуби. Биди здрав, жив, и да успееш годинава.
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!! Да ти се множа годините, да раснеш и да ти расне голем :smir:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Среќен Роденден колега DJ. :)
Ти посакувам се` најубаво, многу здравје, љубов, среќа... и остало што ти лежи на душа. :pipi:

 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Џимии, хепи брдееј! многу здравје, љубов, среќа, женски, петки, журки, уште мноогу партии билјард и емисии на кгн-радио и сите желби да ти се исполнат!:smir:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.387
Поени од реакции
25.165
Фала на сите. Фала на честитките:).

Ако случајно денес наминете накај Крст Џамија слободно на една торта да се нацртате.

Ова ми е втор роденден каде што сум на форум и фала на сите честитки од кајганџиите:). Оваа година особено беше супер.

:smir:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Среќен роденден и од мене и во брзо време да напредуваш од модератор во администратор...:helou:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Фала на сите. Фала на честитките:).

Ако случајно денес наминете накај Крст Џамија слободно на една торта да се нацртате.


Ова ми е втор роденден каде што сум на форум и фала на сите честитки од кајганџиите:). Оваа година особено беше супер.

:smir:
Кога си слободен?(A)
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Среќен роденден Џимеј и од мене,се најубаво во животот:smir:
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
ам нек ти срекен родендено
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.550
Поени од реакции
22.305
Ооооо друже ај среќен роденден и се најубаво..:smir::smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom