Уште 2 месеци Б.Ц.

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Леле ремет...:pos2: аиии, Секуловска и остриот јазик, rules. Аууу здткување, ова е интервју на годината според мене. А за тоа со пастирот што не им се вклопуваат изјавите, е тоа не се виделе пред емисија да се договорат, јеби га.:tv:
:coffee: Чекам коментари сеа... :):):)
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.517
Поени од реакции
82.065
Додека не го видам зад решетки - сеедно ми е, дали е председател или не.
 

Svetovid

Триглав
Член од
26 февруари 2006
Мислења
868
Поени од реакции
44
Леле ремет...:pos2: аиии, Секуловска и остриот јазик, rules. Аууу здткување, ова е интервју на годината според мене. А за тоа со пастирот што не им се вклопуваат изјавите, е тоа не се виделе пред емисија да се договорат, јеби га.:tv:
Интересно е женкава-тролица како се закачи за Сан и Мирор, а колку што знам и САМИОТ пишува во Вест (булеварска штампа од најдолен вид), па на влатче не му беше проблем да МУ гостува во емисија. Инаку не гледам каде го растури? Конкретен пример каде Грција не попречила? Џии, стварно не знам да си ибеш! Ме фати и мене. А тоа што е влатче куртон жив тоа башка муабет...
 

Svetovid

Триглав
Член од
26 февруари 2006
Мислења
868
Поени од реакции
44
Тоа де, тоа, особено за надворешната политика.:wink:
влатче е преЦедател, или шо кур ти ја знам, на некаква ПАРТИСКА комисија внатре во ВМРО ДПМНЕ. Ниту е Министер за надворешни, ниту Амбасадор некаде, а уште помалку зима плата за таа функција. Уште еден патетичен обид на фабрика, бедно спроведен преку тролицава за дискредитација на Владата преку најслабите карики. Интересно како сево ова дојде на ден два после скандалот со оној скот томич. Ми мириса на оркестиран напад. Само една работа заборавиле. Оние кои го изведуваат нападот се покилави од целта! :pos2:
Мислам тролицава секуловска бе?! Се шо ќе прогнозира, утиња скотот. Ајде бе терај...
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Секој почеток има крај Б.Ц доста ти беше
ТАчно! Доста му беше претседател, се одмори 5 години, олади глава, и сега назад ќе цели на премиерско столче. Тоа е целта на секој политичар.
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281



една епоха доага при својот крај...

Човекот кој издаде десетици илјади државјанства, човекот со октоподот, човекот кој ја приватизираше Македонија, човекот со пунтото...човекот кој не повикува на промена , човекот кој го промени името...си оди...


кој беше овој човек и што остави зад него???

Normalno kje izdade drzhavjanstva koga Albanci tuka od sekogash zhiveele sakale nekjele ako misleshe na davanjeto na Albancite Makedonsko drzhavjanstvo, i kje te prasham dobro bre kako se vikame dosega nie?Abhazija?Juzhna Osetija ili ?Shto lupetash koj promenil ime.Krajno vreme e da si stavite prst na chelo.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Една реплика од Лепа Села Лепо Горе: Много је куме!
Зарем уште 2 месеца ќе го чекаме да си оди?
Еј Бранко,ебаш ли ти нешто друго освен твојот народ?!
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
Секој почеток има крај Б.Ц доста ти беше
Pa so ogled novite ingerencii na Pretsedatel isto kako da ne e nishto vo politikata,popameten poteg od povlekuvanjeto od pretsedatel nema.Idat novi vreminja novi kompleksi za takvite kako tebe,samo Branko i takvite kako nego za takvite kako vas :helou:

Една реплика од Лепа Села Лепо Горе: Много је куме!
Зарем уште 2 месеца ќе го чекаме да си оди?
Еј Бранко,ебаш ли ти нешто друго освен твојот народ?!
Laete,laete,kje dolaete kje bide interesno po pretsedatelskite :tv:

Додека не го видам зад решетки - сеедно ми е, дали е председател или не.
Bidi siguren deka kje go vidish a i cela vlada zad nego,pochni od Jankulovska i Miloshovski pa zavrshi do nego :wink:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Една реплика од Лепа Села Лепо Горе: Много је куме!
Зарем уште 2 месеца ќе го чекаме да си оди?
Еј Бранко,ебаш ли ти нешто друго освен твојот народ?!
Си ебе тој по дома, има време, не е 24/7 како некои и ништо што немаат срабтено.:tv:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Си ебе тој по дома, има време, не е 24/7 како некои и ништо што немаат срабтено.:tv:
Затоа ли жена му Јасна некни ја шиеја на гинекологија :vozbud::pos2:

Pa so ogled novite ingerencii na Pretsedatel isto kako da ne e nishto vo politikata,popameten poteg od povlekuvanjeto od pretsedatel nema.Idat novi vreminja novi kompleksi za takvite kako tebe,samo Branko i takvite kako nego za takvite kako vas :helou:



Laete,laete,kje dolaete kje bide interesno po pretsedatelskite :tv:



Bidi siguren deka kje go vidish a i cela vlada zad nego,pochni od Jankulovska i Miloshovski pa zavrshi do nego :wink:
Да,ќе биде многу интересно,СДСМ ќе имаат само еден градоначалник и тоа во Струмица...
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Ne bre toa,me zabole za toa nego kje bide interesno koga kje dojde Branko na chelo na SDSM :helou:
Затоа и го аболицира на Зоран Заев за да не може тој да биде CAPO DI TUTTI CAPI на СДСМ,игра на Груевски и БЦ а ти пишувај овде што сакаш? :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom