Фан Клуб : Овче Поле

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Негов проблем кај пишал ти неможеш да му забраниш. Кај сака ќе си пишува и по пола збор ако треба. Него проблемот е да не провоцира
Ај види што пишал на темите па после кажи ми кој е у право...Не глеаш дека е детиште некое што се радува дека му стаиле нет дома ...Па и оној Миле ѓаолон што е од кај него глеа дека е детиште и дека лупа глупости кај стигне....



ja kaj sakam tamu ke pisuvam

Ок човек, не ти забранува никој да пишуваш али дај нека биде конструктивно и нека биде нешо у врска со баскет а не дека Реал биле пички...
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Ај види што пишал на темите па после кажи ми кој е у право...Не глеаш дека е детиште некое што се радува дека му стаиле нет дома ...Па и оној Миле ѓаолон што е од кај него глеа дека е детиште и дека лупа глупости кај стигне....






Ок човек, не ти забранува никој да пишуваш али дај нека биде конструктивно и нека биде нешо у врска со баскет а не дека Реал биле пички...


Sto pa sega ja kriv......kade imam napisano nekoj post so glupa i ozbilna sodrzina ajde mi kazi....sekogas zboruvam realno i nekoj pat pisam nekoj post ama toa e oti se zezam.....znaeme deka samo ti pisuvas mn jaki postovi.....ke dobies 10000 evra nagrada aj pozz i ne provociraj veke
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Sto pa sega ja kriv......kade imam napisano nekoj post so glupa i ozbilna sodrzina ajde mi kazi....sekogas zboruvam realno i nekoj pat pisam nekoj post ama toa e oti se zezam.....znaeme deka samo ti pisuvas mn jaki postovi.....ke dobies 10000 evra nagrada aj pozz i ne provociraj veke

Оф мајко мила, дај читајте до крај тоа што е напишано пошо мислам дека е јасно...

Ја викам дека и ти застана на страна спротивна од Архангел4е во поглед на пишуење глупости по поедини теми од под-форумот...

Уште нешто нејасно има ????
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
Оф мајко мила, дај читајте до крај тоа што е напишано пошо мислам дека е јасно...

Ја викам дека и ти застана на страна спротивна од Архангел4е во поглед на пишуење глупости по поедини теми од под-форумот...

Уште нешто нејасно има ????
:pos2::pos2::pos2:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Оф мајко мила, дај читајте до крај тоа што е напишано пошо мислам дека е јасно...

Ја викам дека и ти застана на страна спротивна од Архангел4е во поглед на пишуење глупости по поедини теми од под-форумот...

Уште нешто нејасно има ????


A sto imam napisano jas nesto sprotivno od Arhangel4e.......samo mu pisav da ne jadi go*na na sekoj fan klub oti nema vrska sto zboruva...na fan klub: Sacramento pisal Luzeri....i sto sega tocok da mu kupam......a ina4e kade imam napisano glup i dosaden post kako na Arhangel
ajde najdi i mi kazi :salut::salut::salut:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Ај види што пишал на темите па после кажи ми кој е у право...Не глеаш дека е детиште некое што се радува дека му стаиле нет дома ...Па и оној Миле ѓаолон што е од кај него глеа дека е детиште и дека лупа глупости кај стигне....
Марко кој си ти бе? Зашо ги рчкаш ? Што ти згрешиле бе нивни проблем е пак ке ти кажам!остај ги на мира
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Доста со каранции...сеа нема што да се зборува :S Заврши првиот дел од сезоната ае се ке кутеме...
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
од кај знаеш ти бе за кога се договарале да идат??може за нова година мислат да идат. крај краева што те боли цефка тебе дали отишле,глеј си ти да излезеш од таа твоја битола еднаш,за скопјани немај гајле
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
OVCE POLE AND OVCARI THE BEST-FUCK THE REST!!!!!!!!!!!!!
taka e:wink:

од кај знаеш ти бе за кога се договарале да идат??може за нова година мислат да идат. крај краева што те боли цефка тебе дали отишле,глеј си ти да излезеш од таа твоја битола еднаш,за скопјани немај гајле
ne ovoj ziko mi ide na zivci
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
Марко кој си ти бе? Зашо ги рчкаш ? Што ти згрешиле бе нивни проблем е пак ке ти кажам!остај ги на мира
taka e koj e toj marko da kazuva koj so napisal i neka ne se mesa vo nas fanklub pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom