Фан Клуб : Овче Поле

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
Поздрав до ФАН КЛУБОТ НА ОВЧЕ ПОЛЕ...воедно и јас сум во тој :) Сигурно овчарите ме знаат овде Кристијан (слончето) со трубата ;) Хаха...па вака едно инфо за нашата навивачка група:
-На натпревар се собираме нашата група околу 70-80 луге а цела сала е 800 души
-Транспаренти имаме
-Маиците се во подготовка ;) Ке бидат на натпреварот во Сабота со ФЕНИ
-Песни имаме..(во голем број)

Сликите ке се аплоадираат овие денови,ке има и клипчиња

Поздрав,
Кристијан
ооо браво браво па вие сте биле една врвна вавијачка група:pos2::pos2::pos2:браво браво
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.963
hahahahaha mozam da zamislam za pesnite ali aj ke gi vidime na delo poz do OVCARI
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Цитат:
Напишано од The Nightmare
Jaki praskovi ima u italija :D:D:D:D


:pos2: :pos2: :pos2:

Jас све мислам ќе реплицира на италијански :pos2: :pos2:
VAFANCULO TUTTI DUE fate me sapè quanto finirete con questo discorso di merda!!! hahahahahhahha:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
VAFANCULO TUTTI DUE fate me sapè quanto finirete con questo discorso di merda!!! hahahahahhahha:pos2::pos2::pos2:
Epa mozes da im naprais edna pesna na ovcari na italijanski jako ke zvuci...na pr. NIE SME OVCARI NAJAKI SME NAJAKI:D:D:D:D:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
OVCARI SIAMO NOIII OVCARI SIAMO NOI! PUI FORTI NEL moNDOOOOOOOOO:pos2::pos2::pos2::pos2:eve ti kako izglea
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
decko kade uleta pa ti so ovoj robajlava gleas so zbori se maa u preponi se maa u vena. Nie ne zborime za takvi praskovi, glej mi ja slikata i ke znaes:toe::toe:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.915
Поени од реакции
8.788
e вака сеа...за да не бидете глупи како лозарите...не се силете одете полека но сигурно...чим ви е прва година 100% мислите сеа ке зееме ке навиваме сме глеале на телевизија...воопшто не е така..има многу правила кои треба да се знаат...не како на пример овој лозари-исток со другарите да тресат зелени..врска нема треба како прво да има навивачка култура....не сакам да испадне дека започнувам провокација ама така иде тоа
ured si e
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
ne e problem ke pustime ama da ne mislis i ti kako fenomen robajlata:pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
аххх све е отидено еј......остајте го овчари нови се..удрете им на Лозари-Исток и тугедер лозари...топ се за заебанција..ако не се они јас незнам што ке праам
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
vo finish ja usravme :toe: ajde prva sezona e ke ima vreme da gi tepame :helou::helou:ej slonce abe daj napraj eden blog za ovce pole
 

Kajgana Shop

На врв Bottom