Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Дајте ако сакате АСАЛЕН линк, овој ненормално кочи:tapp:
 

Michealangelo

•TMNT•
Член од
26 август 2009
Мислења
112
Поени од реакции
17
Пирло на клупа? тој ја уништи Бугарија :toe:
Глеам ова формацијава изгледа офанзивно, Сидорф, Роналдињо, Пато и Хунтелар.
 

Жути*

Kévin Constant за победа !
Член од
20 јули 2009
Мислења
794
Поени од реакции
275
Ај ако има некој друг стрим нека стави тнх !

А тие што гледаат ако може нека кажат како играат Милан до сеа.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.868
Поени од реакции
23.201
Неможам да гледам ти ебем стрим ти ебем, ми се гаси на сваки 30 секунди се нервирам у ПМ.

Иначе само така да ве подсетим дали гледавте Ман Сити и дали видовте шо напрае Адебајор, така чисто информативно за тие што велеа дека е дрвце ??
 
Член од
4 март 2009
Мислења
141
Поени од реакции
4
Неможам да гледам ти ебем стрим ти ебем, ми се гаси на сваки 30 секунди се нервирам у ПМ.

Иначе само така да ве подсетим дали гледавте Ман Сити и дали видовте шо напрае Адебајор, така чисто информативно за тие што велеа дека е дрвце ??
и ја не можам да гледам исто така заебава матер му ебам
А за Адебајор апсолуто се согласувам со тебе и јас сакав да писам слично,но сега ќе реплицираат веднаш како одма се палиме на него на една утакмица против свој клуб и тн.. али играчот е машина и стварно мн. ми се допаѓа, да дојдеше во Милан така ќе се разиграше-комплетно одговара и да не должам мн. пишано било да ја гледам манчестер како ќе губи против тотенхем место милан ај позз..:toe:
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Мене ми иде ОК, ако добиеш тоа дека премногу луѓе гледаат од твојата држава само рефреш
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Неможам да гледам ти ебем стрим ти ебем, ми се гаси на сваки 30 секунди се нервирам у ПМ.

Иначе само така да ве подсетим дали гледавте Ман Сити и дали видовте шо напрае Адебајор, така чисто информативно за тие што велеа дека е дрвце ??
И сеа дека дал еден гол сите треба да бидеме убедени дека е новиот Роналдо а? Ха ха
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.868
Поени од реакции
23.201
И сеа дека дал еден гол сите треба да бидеме убедени дека е новиот Роналдо а? Ха ха

Ти бе со сила се праеш глуп. Дечкото ги растури Арсенал у буквална смисла на зборот. Влечеше топка од крило, правеше простор, не изгуби дуел со глава и даде фантастичен гол. Кој бтв не му е прв сезонава нели :smir:

Дечкото е машина и тука немате против коментар, можемо само да го глеамо Ловецот наш и да плачемо до јануар дур не се купи уште некој и да се молимо ЈуБе и Шинтер да не отиднат преку 15 поени разлика
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Лошо...Лошо играме...
Немаме никаква организација во нападот,пробуваат со долги топки,ама нема кој да го прави тоа...
Фали Пирло,и тоа јас би го ставил во 2 полувреме на местото на Роналдињо...Нема топки за Пато и Хунтелар.не ни работи средината.И поседот на топката е на нивна страна.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom