Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
P

PewDiePie

Гостин
Здраво Шизици!
Ве читам така извесно време, па како голем фан на the most successful club in world се разбира нашиот Милан, решив да ви се придружам(се надевам ќе ме прифатите:wink:)
ај ко за почеток доста е, се читаме
Поз:salut:
Добре дојде,биди што поредовен во клубов :helou:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.875
Поени од реакции
23.241
Гледав некои клипчиња од Инзаги барав еден гол нвм и налетав на еден коментар на јутуб на кој се смеев многу

Pippo the Bayern Killer Inzaghi
The worlds best
:icon_lol: :pos:
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Здраво Шизици!
Ве читам така извесно време, па како голем фан на the most successful club in world се разбира нашиот Милан, решив да ви се придружам(се надевам ќе ме прифатите:wink:)
ај ко за почеток доста е, се читаме
Поз:salut:
Добро дојде,ај да видиме можда вистина овој се решил да го шитне Милан.
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Ај некој нека го најде денешниот гол на Хунтелар.
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Ми се свиѓа кај Хунтелар што не ја дупчи многу топката во шеснаесетник...Не му ја мисли...Ако добие употреблива топка одма шутира.Ги гледам головиве и шансиве што ги имал,добро е тоа за во Италија.Нема многу време за местење во Италијанска лига...Само треба да се уигра,да ја добие правата позиција и мислам дека може да биде ептен добар кај нас...
 
Член од
3 септември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
2
Ми се свиѓа кај Хунтелар што не ја дупчи многу топката во шеснаесетник...Не му ја мисли...Ако добие употреблива топка одма шутира.Ги гледам головиве и шансиве што ги имал,добро е тоа за во Италија.Нема многу време за местење во Италијанска лига...Само треба да се уигра,да ја добие правата позиција и мислам дека може да биде ептен добар кај нас...
Да да само да биде во прв состав и се би било ТОП! Само штета што слепцине во стручнион штаб не му даваат шанса каква што му треба! :salut:

FORZA MILAN!!!!
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Да да само да биде во прв состав и се би било ТОП! Само штета што слепцине во стручнион штаб не му даваат шанса каква што му треба! :salut:

FORZA MILAN!!!!
Е чекај...Тек една службена утакмица за Милан е зад него...
Рано е да кажеме дали му даваат шанса или не.И дали ќе ја оправда довербата или не...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom