Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
P

PewDiePie

Гостин
4.55 си викам се избаци Анчелоти :pos2: а Рино наравно си има свој начин да му каже дека испаднал пеерче што си отишол :tv: како и да е фин потег од Кака,незнам зошто но уште на прва помисла на него ми иде дека е играч на Милан :wink:
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
Оооооо :cry:

Сите во дресови овој мочково не:(

Фино од негова страна, требаше вакво да направи..уште и со навивачиве деновиве да се поздрави:pipi:

И Гатузо не се поздрави само една воспитна му удри...алал да му е:icon_lol:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
ХАХАХАХАХАХАХХАХА Гатузо се затрчува Кака бега пет метра го шлапна хаха :zver: добра е што Кака дојде да се поздрави со играчите не испадна кукавица :)
 
Член од
3 септември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
2
хахаха како кака побегна од гатузо кога го виде, а потоа и таа воспитната што ја доби по главата хахахахахаха Гатузо е главниот во тимов, каков Амброзини.. се виде кој е главен сега...

Секоја чест на Кака што се одлучил на ова.. стварно мудра постапка, засекогаш ке го почитувам заради неговата чесност и искреност... Самооооооооо.... би било супер да се поздрави и со навивачите :tv:.... ах кој играч го загубивме а никој (саглам) не купивме...
 

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
Го ценим потегов на Кака, мислим дека треба вака да направи и со фановите, да дојде на некој натпревар и да истрча круг околку теренот како Малдини па да видимо реакција од Курва...

пс. Гатузо ЅВЕР... Рики бега 5 метри подалеку =))
Удри курву, мајкин сине.... :tapp: :zlo:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Хахахаха, дефинитивно ненормална постапка од Гатузо, јес да е скоро секогаш избувлив, али не го очекував ова:pos:.Како и да е, нека му е за памет на Кака:).
Инаку за шпекулацииве за Фабрегас, нема да коментирам, туку ќе чекам да искочи некоја вистина па да зборам.А не вака само на шпекулации да се подлажувам.Само ќе кажам, не е Фабрегас на одмет, напротив, одличен би бил за Милан:smir:
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
ај спремете еден стрим за вечер да го видиме изненадувањето од берлускони....јас мислам дека има шанси фабрегас да е тој уште неоткриен мега трансфер,но останува до вечер да почекаме да видиме кој е навистина.....поз
 
P

PewDiePie

Гостин
Вечер ке има изненадување итоа ГОЛЕМО! Вечер ке победиме после незнам колку време пауза :tv:
 
Член од
21 април 2009
Мислења
12
Поени од реакции
3
go cenam ova sto go napravi kaka iako e moj omilen igrac bi trebalo da go napravi ova i so navivacite na milan
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Што ви е бе што само лупате постови на празно
,,Леле затишје пред бура ова многу јак играч ќе земеме сега":pop:

А сеа што е поразлучно да не не се базира игра на еден играч?
бтв кај си бе оптимиста ?:helou:
Оооо Диме бе...као Феномен си станал во последно време...Или слабо копчаш или изиграваш нешто... :)

Прочитај ја изјавата од Леонардо,па можда ќе ти биде појасно на што мислам во врска со играта...

Оптимист сум уште и знам дека Милан ќе има добра сезона! Ти малце подрани,почекај да се измотаваш со мене коа ќе почне сезоната...
И не е твоја работа што јас очекувам од Милан...Ти гледај си за тебе...

А тоа дали лупаме постови на празно,исто не е твоја работа...Има тука модератори кои можат слободно да ги избришат глупите постови...Ти избегавај,немој да ги читаш,зошто ти пишуваш и ти си строго за паметни постови и озбилна дискусија...
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Ди Џенаро се повредил на тренинг и Леонардо нема да може да смета на него следните два месеци.

Пак почнаа повредите, не е некој важен играч, ама Роналдињо ако почни да заебава, овој ќе треба да биде една од неговите замени...
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.473
Поени од реакции
5.445
Ди Џенаро се повредил на тренинг и Леонардо нема да може да смета на него следните два месеци.

Пак почнаа повредите, не е некој важен играч, ама Роналдињо ако почни да заебава, овој ќе треба да биде една од неговите замени...
Грешка си... тука е Сидорф, со него подобро ќе игра Милан :)
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Грешка си... тука е Сидорф, со него подобро ќе игра Милан :)
Не ни го вреѓате нигерот сеа има другарчиња а добро Ди Џенаро не покажа некоја игра можда ќе му дојде сеа паметот да игра подобро Рино загреан е ако не играаат убаво нека го пуштат да ги шалта..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom