Кој ќе биде шампион во македонската лига 2009/2010?

Кој ќе биде шампион во домашното првенство оваа година?


  • Вкупно гласачи
    112
  • Гласањето е завршено на .
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Ма шо прајте бош муабет кога се знае кој че биде шампион ФЕНИ унапред се знае ни лани струмица ја растурифме не па фершпед
ФЕНИ - Работнички 100-92:pos2::pos2::pos2:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Од навивачки аспект АМАК СП.
за дечкото дакар... Струмица не ја растуривте. Растурање е како што ние го растуривме фершпед со 4-1 кога бевме шампиони. Вие едвај 4-3 не тепавте и тоа имавте голема срека последниот напад. :wink:
 

Ares

Immortall
Член од
3 февруари 2009
Мислења
154
Поени од реакции
11
Шо знам... некако непредвидливо е. Рајковиќ ни е една голема грешка у тимот и мислам дека на Фени му треба поискусен тренер од Рајковиќ. Нема да бидам изненаден доколку Фени не биде шампион ова година, ама никогаш не се знае.

Сепак би рекол Фени Индустри.
п.с. Гоцевски и неговиот преубав нос ќе не спасат:pos2::pos2::vozbud::baeh:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Имате и нова анкета која е подесена баш касно да се затвори :)
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
Sedi be ne se forsirajte i vie :))) Posle utakmicta Feni-Osiguranje, sakam Osiguranje da osvoi, Feni gi zamrazev nekako radi toj Life CIGANOT i plus so sudiite sto im pomognaa
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Sedi be ne se forsirajte i vie :))) Posle utakmicta Feni-Osiguranje, sakam Osiguranje da osvoi, Feni gi zamrazev nekako radi toj Life CIGANOT i plus so sudiite sto im pomognaa
Мислиш на Вардар му помогнаа судиите на првата утакмица а тоа на Лајф беше атракција а кошарката се играе до последната секунда.:smir:
ФЕНИ ИНДУСТРИ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom