Слаткар(истика)

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.141
Поени од реакции
5.894
Вака може.. Да одговара на артистот..

Концерти во ист ден со Next Time, па да не отиде никој... Затоа менуваат датумии х)
Да не се одложеше концертот, никој немаше да отиде на Next Time, а не на Слаткар :helou:. Ама и браќата и Марко си имаат разбирање, плус и 3цата се од НЛ, па боље вака што го одложија. Некој мора да попушти, нели.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Во Петок во Струмица во Селект гостува Слаткар.:tv:
Му бев пред 2 и кусур мес. во ДК, така даа .. Шо знам, рано е, има време до петок. Ако не излезе ништо др. (попаметно) бичу тамо на гомна јадење. :wink: :pos2:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Как шо ми кажаа нема да има карта. Ако има неш ново ке пишам.
 
Член од
18 ноември 2009
Мислења
25
Поени од реакции
0
Во Петок во Струмица во Селект гостува Слаткар.:tv:
hahahahahhahahaha ajde site ,,picki" so ve pcuvaat zastanete pred nego i ,,voshituvajte" mu se! hahahhahahhahahha

Извини Вида, ама овој подфорум е за музика, не е за мода и убавина па да кажуваме кој какви тела има xDD
ма ич не се замарам , зборам шо мислам за еден препотентен тип кој е ЕДНАКОВ на 0, а на кој подфорум пишувам НЕ МЕ ГАЈЛЕ! брани си го слаткар и ,,восхитувај му се "!!! hahahahha
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
hahahahahhahahaha ajde site ,,picki" so ve pcuvaat zastanete pred nego i ,,voshituvajte" mu se! hahahhahahhahahha



ма ич не се замарам , зборам шо мислам за еден препотентен тип кој е ЕДНАКОВ на 0, а на кој подфорум пишувам НЕ МЕ ГАЈЛЕ! брани си го слаткар и ,,восхитувај му се "!!! hahahahha
тешка шмизла сум да знаеш. :) :pipi:
 

Едвард Кален

Tвајлајт Фрик.
Член од
28 ноември 2009
Мислења
33
Поени од реакции
1
Инфо од ЈРекордс, за 1-2 Недели новиот хит на Слаткаристика ќе биди пуштен во етер.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Инфо од ЈРекордс, за 1-2 Недели новиот хит на Слаткаристика ќе биди пуштен во етер.
Незнам воа како може уште пред време да знаат дека ќе биде хит.
Гледам сегде така пишуваат, НОВИОТ ХИТ ЌЕ БИДЕ ПУШТЕН
видовити...
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Незнам воа како може уште пред време да знаат дека ќе биде хит.
Гледам сегде така пишуваат, НОВИОТ ХИТ ЌЕ БИДЕ ПУШТЕН
видовити...
А како па да не знаат кога се води под Јованов рекордс? Ваљда тие се луѓето што знаат сигурно кога ги издаваат новите синглови.
За хит, не можат да знаат океј, ама досега сите станаа хитови...па хит и сингл си го сведуваат на исто.
И да, новиот сингл ќе биде пуштен накај 15.12.2009.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
а утре во Струмица како гостин ке му биде Кацарски.:vozbud:
 
I

InF3cTeD

Гостин
А како па да не знаат кога се води под Јованов рекордс? Ваљда тие се луѓето што знаат сигурно кога ги издаваат новите синглови.
За хит, не можат да знаат океј, ама досега сите станаа хитови...па хит и сингл си го сведуваат на исто.
И да, новиот сингл ќе биде пуштен накај 15.12.2009.
не греши душа...дефинитивно новиот хит ќе се пушти....они само хитови прават...да не заборавиме :wtf:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.751
Поени од реакции
12.069
Само хитови прават? За луѓе без вкус и слух ништо не ме чуди да биде хит.:pov:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom