Слаткар(истика)

S

StormRage

Гостин
Типот е резил. Фановите му се само дечиња, и го сакаат зш се глупира на ТВ. Мислам личност од естрада треба да е доста по различна од Слаткар, така да мислам дека нема иднина во овој. :tapp:
баш зашо се глупира... бев пред некој ден до економско охрид... абе ломи слаткар по ходници пукнав... а за то рапот си има одреден степен (да речам) пцуење ама дечково не само шо пцуе туку баш грозни работи лупа (да не цитирам)... е сеа шо си напрај некој динар то му е ок... ја лично би го забранал...

чек ова заебанција или некој апла талент? :vozbud:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
скит го шиииијаа слаткар ..ама пак ..е ова е слаткар ..
запази само текстот ..колку е само вистинит ..:swusa:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
глеам елВИРЧо нови песни издал ... и ЈованЧо и компанија... и можам да кажам дека сите ги фатило СЛАТКАРОМАНИЈА ....
типичен пример песнава.... слушнете го ГЕЈ ГЕЈ како рецитира... Slatkar Wanna be ? :) и сите од лигуши у песни што плачат по женски сеа станаа највечи фраери и жените плачат по нив ... Slatkar Wanna BE ? :):kesa:
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
глеам елВИРЧо нови песни издал ... и ЈованЧо и компанија... и можам да кажам дека сите ги фатило СЛАТКАРОМАНИЈА ....
типичен пример песнава.... слушнете го ГЕЈ ГЕЈ како рецитира... Slatkar Wanna be ? :) и сите од лигуши у песни што плачат по женски сеа станаа највечи фраери и жените плачат по нив ... Slatkar Wanna BE ? :):kesa:
:uvo::uvo::uvo: немојте бе...доста е еден слаткар...и тие двајца ли ќе изиграваат највечи шизици у маало? :nesvest:
 

vlakno

guitar shredder
Член од
20 септември 2009
Мислења
87
Поени од реакции
3
:pusk:i wanna be slatkaaarr yes man i wanna be shit ooo yeeaaaaaaaa:pusk::drk::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::drk::drk::drk::drk::pusk::pusk::pusk:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Слаткар е текстописец на песнава а воедно и Yoda Master за рецитирање на Геј Геј...затоа е бледа копија (мада и оригиналот е малце бледичок)
ааа незнаев за ова... али стварно е бледа копија ... на гомното :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Најверојатно Мега концертот на Слаткаристика ке биде на 25 декември во Метрополис арената во Скопје.
 

tufekciev

Барсa <3
Член од
6 февруари 2009
Мислења
2.242
Поени од реакции
802
Може ли некој да го постира текстот на ''Ја би те'' ако го има ? :smir::smir::smir:
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Денеска со еден колега на работа правиме муабет као ете ја ке идам на таксират и што музика тамо има. И ми вика па секој си слуша своја музика и дека син му кој е седмо оделение слуша тони зен , слаткаристика ово оно. Значи таа музика е за тој период , кога си дете. Секоја музика си има своја тежина. Слаткаристика и Тони зен прават музика за деца од основно одделение.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom