Слаткар(истика)

Z

ZeroStyle

Гостин
Slatkar e edno razgaleno, prepotentno i ne bas mnogu pametno detiste na koe mama i tato mu dale pari za da si napravi pesni I za zal se pojavia luge bez ukus za muzika da go slusaat.......koga menuvam niz programite i koga ke nacekam nesto od nego mi se odmiluva zivotot.........prosto ne mi se veruva!:tapp:


We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid. ~ Benjamin Franklin
WTF за другово не коментирам ама слаткар потекнува од сиромашно семејство:kesa:
 

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.325
Поени од реакции
250
na kogo mu objasnuesh ko pola od ovie neznaat sho e sempluenje :)
btw u makedonija li barate be kormcijala i hardcore :) offf lele..teshko na vash mozok :)
па и тоа шо викаш,незнам кој ѓаол ме тераше да кликнам на Испрати мислење...
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Ма ова само трачеви шират Backstage... Зошто би идел во Америка (кај што не го знае никој), кога овде во Македонија моментално е најпопуларна фаца. Плус, ко што има мана со говорот не верувам дека добро би се снашол таму :nesum:
Глупости абе бекстејџ оти немаат шо друго да кажат и ај нешто ќе измислат за најпопуларната фаца

Мислам дека слаткар не ни знае англиски, а тоа говорната мана нема врска како у Македонија се снаоѓа така и во ЈуЕсЕј ќе се снајде ако знае англиски :)
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
154
Поени од реакции
5
Епа еве една добра вест за хејтерите, а уште подобра за фановите. :)
Гласините се прочуја ...Марче ни се сели во Јунајтед Стејтс оф Америка.
Планови? Работа.
Другото? Нека ве копка. :ангел:
Ќе видите сами.
Iskreno ne mi se veruva ama aj ke vidime,vremeto ke pokaze :D pozz
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.141
Поени од реакции
5.894
Ne sum znael, mene taka mi deluvase kako razmazeno bogato....ama deka e seljak toa definitivno!!!!!
Дефинирај го поимот сељак please. Пошто у последно време сите си имаат свои дефиниции за сељак, а всушност тоа е србизам за селанец (а слаткар сигурно не е тоа). :uvo:
Со други зборови: не се прави паметен кога не си.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.752
Поени од реакции
12.069
Дефинирај го поимот сељак please. Пошто у последно време сите си имаат свои дефиниции за сељак, а всушност тоа е србизам за селанец (а слаткар сигурно не е тоа). :uvo:
Со други зборови: не се прави паметен кога не си.

Dobro be ti glup si ili so? Seljak-ne kako covek sto zivee vo selo....za selanite ne mislam nisto loso....ajde za da nema zabuni KLJOSAR...ok e sega?
Jas ne se pravam pameten a ti ne znaes dali sum, neso a ne go sakas ti slatkar da ne ti e topol brat(topol-ne mislam na temperatura....treba i da vi doobjasnuvam vas majkata:tapp:)....aj brisi!!!!!!!!!!!

We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid. ~ Benjamin Franklin
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Како прво услов за да се иде у Америка е треба твоите родители да имаат добро платена работа а колку што знаеме родителите на Слаткар не се нешто богати така да ќе го одбиат за виза не се секирајте
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.752
Поени од реакции
12.069
Дефинирај го поимот сељак please. Пошто у последно време сите си имаат свои дефиниции за сељак, а всушност тоа е србизам за селанец (а слаткар сигурно не е тоа). :uvo:
Со други зборови: не се прави паметен кога не си.

Dobro be ti glup si ili so? Seljak-ne kako covek sto zivee vo selo....za selanite ne mislam nisto loso....ajde za da nema zabuni KLJOSAR...ok e sega?
Jas ne se pravam pameten a ti ne znaes dali sum, neso a ne go sakas ti slatkar da ne ti e topol brat(topol-ne mislam na temperatura....treba i da vi doobjasnuvam vas majkata:tapp:)....aj brisi!!!!!!!!!!!

We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid. ~ Benjamin Franklin
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
слаткар е клошар и сељак,само нешто сере, ме критикува секој mc педер
:) :) :) Него ова за Америка читав на страницата на Бекстејџ,дека го виделе Слаткар како пополнува формулари за студирање во странство,а не дека сигурно ке оди.

Инаку вечерва со почеток во 22.00 во Simplly Caffe(TЦ БИСЕР) имаше дружба со цела Токсикологија екипа и презентација на албумот на Хроник екипа- "Бљуј".
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
:) :) :) Него ова за Америка читав на страницата на Бекстејџ,дека го виделе Слаткар како пополнува формулари за студирање во странство,а не дека сигурно ке оди.

Инаку вечерва со почеток во 22.00 во Simplly Caffe(TЦ БИСЕР) имаше дружба со цела Токсикологија екипа и презентација на албумот на Хроник екипа- "Бљуј".
хаха абе дај не ме смејте знаете ли колку е скапо да се студира у странство поготово во Америка.Ти можеш колку сакаш формулари да пополниш никој не ти гарантира дека ќе одиш.Еве братучедка ми исто аплицираше али поради лошиот работен статус што го имаат родителите не ја пуштија во Сад.
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
:) :) :) Него ова за Америка читав на страницата на Бекстејџ,дека го виделе Слаткар како пополнува формулари за студирање во странство,а не дека сигурно ке оди.

Инаку вечерва со почеток во 22.00 во Simplly Caffe(TЦ БИСЕР) имаше дружба со цела Токсикологија екипа и презентација на албумот на Хроник екипа- "Бљуј".
Нека иде кај сака само нека не напнува веќе :helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
хаха абе дај не ме смејте знаете ли колку е скапо да се студира у странство поготово во Америка.Ти можеш колку сакаш формулари да пополниш никој не ти гарантира дека ќе одиш.Еве братучедка ми исто аплицираше али поради лошиот работен статус што го имаат родителите не ја пуштија во Сад.
Ај види убаво шо ми беше мене последната реченица. Дека пополнувал формулари,што незначи дека ке оди сигурно.:helou:

Нека иде кај сака само нека не напнува веќе :helou:
И ти иди кај сакаш,не напнувај на темава ако не ти се допаѓа :wink:
 

Dacky_Cs

art is not a crime.
Член од
2 декември 2008
Мислења
383
Поени од реакции
7
Потврдено и од прва рака.. Еве:





да му посакаме успех во кариерата!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom