Слаткар(истика)

CIL

Член од
21 август 2008
Мислења
750
Поени од реакции
55
Стварно ми беше мучно да го изгледам до крај интервјуво ама у глобала добро беше :uvo::toe::nesvest:
 
С

Спенсер

Гостин
Ретардирано-дегенеристички кретен со блага ретардација на левиот мозок:vozbud: ретард!!!!:pos2::pos2::pos2: незнае една реченица да склопи!:vozbud:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
:icon_lol: Слаткар има поздрав од обезбедувањето некни што го чуваше да не го силува некоја малолетничка :nesum:.
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
колку значи е влезен у некој филмови лелел :nesvest:...не ми се верува...па со тоа начинот на зборење....еден збор го тегне 10 минути...само едно ме интересира...Шо му е штосот со ранецот шо го носи цело интервју..нешо фраер се прај или к*етен.ја би за тоа второто...:kesa:
:pop:
 

vlakno

guitar shredder
Член од
20 септември 2009
Мислења
87
Поени од реакции
3
go gleam intervjuto i si vikam,so prai seljacevo saka faca li da bide?,kre`en neviden,re`ardirano stvorenje, sto sakas da dokazes so toa be slatkar?deka si ebano napusen? samo glumis be bro uste majkati doma mleko ti dava be idi e`i se
 

El 'Borracho

Riot Maker
Член од
18 јули 2009
Мислења
822
Поени од реакции
238
дај префрлете ја темава во сеири, гледам никој не пишал нешто за музиката на слаткар, туку сите се смеат како диткал:toe:
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
502
Поени од реакции
113
дај префрлете ја темава во сеири, гледам никој не пишал нешто за музиката на слаткар, туку сите се смеат како диткал:toe:
..И јас сум за во сеир...Не му е местото во нормални теми..:))
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.674
Поени од реакции
9.288
дај префрлете ја темава во сеири, гледам никој не пишал нешто за музиката на слаткар, туку сите се смеат како диткал:toe:
Si[M]onA;3069678 напиша:
..И јас сум за во сеир...Не му е местото во нормални теми..:))
Слаткар е дел од македонската МУЗИЧКА естрада, мислам нормално е темава да стои во Музика. Ако не ви се допаѓа вас нешто, не мора да коментирате на темава, едноставно игнорирајте ја истата.
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.141
Поени од реакции
5.894
"Играме баскет... фудбал... одбојка... Играме една игра... У круг се игра" :pos::pos::pos::pos::pos:
 

El 'Borracho

Riot Maker
Член од
18 јули 2009
Мислења
822
Поени од реакции
238
Слаткар е дел од македонската МУЗИЧКА естрада, мислам нормално е темава да стои во Музика. Ако не ви се допаѓа вас нешто, не мора да коментирате на темава, едноставно игнорирајте ја истата.
..... јас не коментирам дали дткал или не, прочитај наназад јас цело време прам муабет за неговата музика. Јас дадов предолог пошто многу други гледаат да фатат само некој сеир:smir:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
"Играме баскет... фудбал... одбојка... Играме една игра... У круг се игра" :pos::pos::pos::pos::pos:
ајде како ми како ..сфаќам дека детево си има мана ..ама па мисли малце пред да состави реченица..?Марко Јуник!:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom