Слаткар(истика)

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Пер..се читаш ли шо пишуеш?!
Која реална слика молимте ?

"вади гаќи одма чекаат кадар од твојата недепилирана пичондра?"
whateva..ако продужиш со твојава поддршка на наредниот спот можда ќе не изненадиш и со твое присуство па ќе мастурбираме и на тебе:kesa:
U like dirty right? :)
хахахах :pos2: :pos2: Дај не се избацувај, пер :)
Ко што реков подолу во мојот пост, реалноста боли. А сурова реалност е дека тој стана популарен таков-таков, го сакале вие тоа или не.
А ако помисли да ме извреѓаш со твојов болд, не ти успеа. Автоматски ме правиш мене една од оние по кои Слаткар ПЛУКА и не ги поднесува. А мислам дека тоа не се неговите фанови :smir:
Барем не сум од оние кои се прикриваат, а всушност го слушаат.:helou:

А може ли некој да ми ја разјасни дилемата зашто О зашто постојано се врткате низ темава кога ве вади од патики се поврано со него ?
Знаете дека нема да постигнете ништо,нели?
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.558
Поени од реакции
33.809
Знаеш колку атеистички постови има во религија катчето?
А знаеш колку атеисти знаат повеќе за господ, библија, шотијазнам. Направи комарација. Исто е и овде.

Само што, ние сме атеистите, вие сте мозоко-испераните. :)

Не е темава фанклуб па само да си го величите нели? Темата е отворена за дискусија.
О, и да се информираме за некоја некоја новост, нов спот, нова песна, нова полнолетничка во неговата колекција, етц.
Нели, wecantgetalife like you people can. :(
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Интересно ми е кога почнаа да го слушаат Слаткар бивши позери кој плукаа по нас кога се носевме раперски и слушавме рап. Сега се најбољи и најјаки раперишта.
Добар е Слаткар но не ми е по ќејф само да не стане како Зен.
 
U

UniqueGirl

Гостин
хахахах :pos2: :pos2: Дај не се избацувај, пер :)
Ко што реков подолу во мојот пост, реалноста боли. А сурова реалност е дека тој стана популарен таков-таков, го сакале вие тоа или не.
А ако помисли да ме извреѓаш со твојов болд, не ти успеа. Автоматски ме правиш мене една од оние по кои Слаткар ПЛУКА и не ги поднесува. А мислам дека тоа не се неговите фанови :smir:
Барем не сум од оние кои се прикриваат, а всушност го слушаат.:helou:

А може ли некој да ми ја разјасни дилемата зашто О зашто постојано се врткате низ темава кога ве вади од патики се поврано со него ?
Знаете дека нема да постигнете ништо,нели?
Погледни си го тајтлот бе мило :kesa: жално..
У кој фазон си инаку..Hip Hop денсерка..? :) Бедно е да го величиш Марче а си љубител на хип хоп културата ..
Дал лигли ќе усвршаваат на него ил не..уво не ме боли..
Уф колку е добро да си рапер, не? :)
"Барем не сум од оние кои се прикриваат, а всушност го слушаат".-доза на иронија не шкоди..:)
Ја Слаткар го слушав коа ти денсаше на песниците на Бритни..
Патем..wтф со болдов пер? Shame on u :icon_lol:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
9.324
Погледни си го тајтлот бе мило :kesa: жално..
У кој фазон си инаку..Hip Hop денсерка..? :) Бедно е да го величиш Марче а си љубител на хип хоп културата ..
Дал лигли ќе усвршаваат на него ил не..уво не ме боли..
Уф колку е добро да си рапер, не? :)
"Барем не сум од оние кои се прикриваат, а всушност го слушаат".-доза на иронија не шкоди..:)
Ја Слаткар го слушав коа ти денсаше на песниците на Бритни..
Патем..wтф со болдов пер? Shame on u :icon_lol:

И што мешаш сега сред темата на Слаткар, тоа каков ник има некој и слично. Негово право тоа кој како ќе му е никот, потписот и слично.
Хаха...Слаткар од кога го познаваш на хип хоп сцената, извини????Од Шопинг или имаш слушнато некоја песна од ЕДИНСТВЕНА ОПЦИЈА порано...Не знам колку го имаш слушано Слаткар баш по почетничкиве постови посветени кон него.:smir:
 
Член од
1 март 2008
Мислења
1.396
Поени од реакции
1.050
Погледни си го тајтлот бе мило :kesa: жално..
У кој фазон си инаку..Hip Hop денсерка..? :) Бедно е да го величиш Марче а си љубител на хип хоп културата ..
Дал лигли ќе усвршаваат на него ил не..уво не ме боли..
Уф колку е добро да си рапер, не? :)
"Барем не сум од оние кои се прикриваат, а всушност го слушаат".-доза на иронија не шкоди..:)
Ја Слаткар го слушав коа ти денсаше на песниците на Бритни..
Патем..wтф со болдов пер? Shame on u :icon_lol:
jas malku nadvor od temata kuklo :) ti srbinka si ?? ili si pagas po srbi ??? mislam deka ov so ti e dole recenicata na srbski, moze da ja napises na makedonski ... od tie srbo-grckite pedercinja mi e preku glava, a koga im go cuam jazikot vo makedonska usta, i pismoto na makedonska zemja mi se povraka... aj za dobroto na site napisi go na makedonski ... ;) ova onaka .. nitu patriotski ni nisto ligavesko ... a sledstveno na temata :S abe normalni ste Tema i bonus 100 strani za nekoj decko od sk ??
Pozdrav...
 
Z

ZeroStyle

Гостин


Не се карајте:nenene:
Во спотов ме има ама не се глеам.
Јака песница не?:grin:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
jas malku nadvor od temata kuklo :) ti srbinka si ?? ili si pagas po srbi ??? mislam deka ov so ti e dole recenicata na srbski, moze da ja napises na makedonski ... od tie srbo-grckite pedercinja mi e preku glava, a koga im go cuam jazikot vo makedonska usta, i pismoto na makedonska zemja mi se povraka... aj za dobroto na site napisi go na makedonski ... ;) ova onaka .. nitu patriotski ni nisto ligavesko ... a sledstveno na temata :S abe normalni ste Tema i bonus 100 strani za nekoj decko od sk ??
Pozdrav...
А ти зошто не го напишеш постов на КИРИЛИЦА,туку го пишуваш на латиница ако толку веке ти е дојдено преку к** од такви ствари? :) :) :)

Како и да е .. картата за концертот is in my hands right now,waiting for saturday night :)
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
9.324
Како и да е .. картата за концертот is in my hands right now,waiting for saturday night :)
Сигурно убаво ќе си поминиш, затоа не ти викам убаво да си помниш. На Антички и кога дојде Струга си поминав лудница, па затоа не се сомневам воопшто што ќе се случува во сабота. Ех камо да живеев сега поблиску некаде, ќе наминев и јас:helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Сигурно убаво ќе си поминиш, затоа не ти викам убаво да си помниш. На Антички и кога дојде Струга си поминав лудница, па затоа не се сомневам воопшто што ќе се случува во сабота. Ех камо да живеев сега поблиску некаде, ќе наминев и јас:helou:

Не ни се сомневам у тоа дека ке си поминам одлично. Зборат демек ке оделе мали дечиња,напалени тинејџерки и незнам ти што друго глупо било да се оди и такви ствари кои секојдневно ги читам тука на темава. Мене ме боли .!. кој ке оди,зошо ке оди дали да хејта,да се забавува или да види каков е стварно слаткар во живо.
 
U

UniqueGirl

Гостин
И што мешаш сега сред темата на Слаткар, тоа каков ник има некој и слично. Негово право тоа кој како ќе му е никот, потписот и слично.
Хаха...Слаткар од кога го познаваш на хип хоп сцената, извини????Од Шопинг или имаш слушнато некоја песна од ЕДИНСТВЕНА ОПЦИЈА порано...Не знам колку го имаш слушано Слаткар баш по почетничкиве постови посветени кон него.:smir:
Се јави компанија :wink:
Постовиве ви се излишни,..Можеби ако убаво го прочиташ мојот пост ќе ја сфатиш поврзаноста..Дури и ако не ја сфатиш,..не би ме зачудило, не ти замеравам :kesa:
Шоп-шоп-..срањето не го слушам ја :) не сите "вртиме шема" на мобилните со таква мизерија..
peace ouT!
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Не ни се сомневам у тоа дека ке си поминам одлично. Зборат демек ке оделе мали дечиња,напалени тинејџерки и незнам ти што друго глупо било да се оди и такви ствари кои секојдневно ги читам тука на темава. Мене ме боли .!. кој ке оди,зошо ке оди дали да хејта,да се забавува или да види каков е стварно слаткар во живо.
Што прави Слаткар во живо?
 
U

UniqueGirl

Гостин
jas malku nadvor od temata kuklo :) ti srbinka si ?? ili si pagas po srbi ??? mislam deka ov so ti e dole recenicata na srbski, moze da ja napises na makedonski ... od tie srbo-grckite pedercinja mi e preku glava, a koga im go cuam jazikot vo makedonska usta, i pismoto na makedonska zemja mi se povraka... aj za dobroto na site napisi go na makedonski ... ;) ova onaka .. nitu patriotski ni nisto ligavesko ... a sledstveno na temata :S abe normalni ste Tema i bonus 100 strani za nekoj decko od sk ??
Pozdrav...
Ај и ја малце надвор од темава..Дап..Србинка сум
Уопште не ми е стало дали ти се повраќа или не:wink:
Совет мило..За твое добро држи се до темата, пошо знаеш..постовите се бришат:smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Што прави Слаткар во живо?
Очигледно не го сфати мојо пост.


Дали стварно Слаткар ги прави журките како што говорат неговите фанови :) :) т.е да се уверат у неговиот квалитет на настап во живо,а не само преку слушање на Pc.
:back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom