Слаткар(истика)

Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
А слаткар да беше андерграунд сигурен сум дека пола од хејтерите ќе му беа фанови

Им го полните мозокот на децата дека комерцијалата се најголеми глупости они се што ќе прочитаат на интернет веруваат

хејтери кометнираат леле каков идиооооот
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
А слаткар да беше андерграунд сигурен сум дека пола од хејтерите ќе му беа фанови

Им го полните мозокот на децата дека комерцијалата се најголеми глупости они се што ќе прочитаат на интернет веруваат

хејтери кометнираат леле каков идиооооот
Ако Ирак ја тепаше војната ние ќе бевме Таџикистанска провинција можеби .
Што би било кад би било ?
Што би било кога всушност Слаткар би правел музика ?
Па можеби би го слушале...
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.700
Поени од реакции
4.875
:pos2:кајгана број 1 медиум во кој е најпопуларен Слаткар .. на ммм.ком.мк не се замараат толку :nesum:
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
Jas, Together_lozari, Devil_32`, Kavadarchankaa, Crazy4Something, goche, JeepMKD izvinete ako propustiv nekoj, sme najglupi na ovoj forum i 5 strani po red, se lazime i razlicno kazuvame.

:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::uvo::uvo:
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
ziak92, те сфаќам дека ги слушаш и почитуваш неговите постари дела, за тоа не се бунам, мене ми сметаат останатите фанови, кои ги знаат само Спушти се доле, Шопинг и останатите кои го направија познат. Едноставно не сфаќам како може некој да ужива во тоа...тие песни јас не ги сметам за музика.
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
ziak92, те сфаќам дека ги слушаш и почитуваш неговите постари дела, за тоа не се бунам, мене ми сметаат останатите фанови, кои ги знаат само Спушти се доле, Шопинг и останатите кои го направија познат. Едноставно не сфаќам како може некој да ужива во тоа...тие песни јас не ги сметам за музика.
Tие не се ни некои фанови, туку тие се шемата :icon_cool
Да излези сеа некоја фенсерска песна шо по сите дискотеки ќе е хит, сите ќе се фанови на тој шо ја пеел..
привремени се.. ќе им помине некој ден..
 
Член од
5 април 2009
Мислења
151
Поени од реакции
15
Преку таквото ми е да се изјаснувам за тоа како Слаткар е тапа,и не ми се сфиѓа неговиот стил,а пред некој да постира дека сум хејтер и се фурам од пред пц,да му кажам:ми се може,сум го нашол форумов,и кажувам мислење,а ке го постирам само ова
Toa колку пари зема,колку хејтери и фанови има не е никаква мера за талентот што го има некој артист.
 
H

HCL

Гостин
za onie koi sto sakaat da znaat kako izgleda znakot


:pos2::pos2:
Па што има лошо во знаков де? Дечките си играле камај во публика.

Зошто? Геј е? Ха.
Муабетов стигна на ниво на DIJAMANTE.
Јас би рекол уште малку ќе го побие Годвиновиот закон. Мислам, види 101 страна а сеуште никој не почнал да го спомнува Хитлер.
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.149
Поени од реакции
5.898
Ме чуди како никој на 100 страници не му ја спомна оваа песна. Мислам дека во оваа најмногу се опишува тоа што хејтерите не го сфаќаат. Слушнете ја. (Слаткар - Игра)
06-Игра.mp3
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
Слаткар ти е one hit wonder.
Исто како и Врчак.
Врчак никогаш нема да си ја поврати славата шо ја напрај со онај албумот Во твоето срце чукам јас (незнам како се вика).
Така да не кревајте многу прашина околу него, ке се извалка на крајот.

p.s. Баче , ранецот на Слаткар е Топ4еНц333 ....
 
Член од
24 август 2009
Мислења
23
Поени од реакции
2
Дефинитивно правите од мува - СЛОН! Какви измислици, ја правите приказната според ваше сценарио,како што ВАС ви одговара. Зошто некој фан од Кавадарци не го потврди истово? Или било што поврзано со сите тие муабети.
Прво викате дека имало гужва било загушливо,поради што сте излегле надвор и сега одеднаш сите тие однатре се нашле надвор
ПлиииииЗ ! :shout:
А и Слаткар ..се мувал со некоја Кавадарчанка... :tapp: :tapp:
Што да правиме муабет понатаму? Никој неможе да ме убеди во тоа.
Ајде уште некој фејк муабет ...

За тоа во Струга - уште една шпекулација. Имав прилика да видам слики од настапот и како што ми пренесе другарот кој беше диџеј таму, не слушнав ништо за ова и дефинитивно е лага. Ете погоре и сами Стружани ви го кажаа истото.
Прво само го плукавте, сега и измислувате приказни.
Дај, гет а лајф веќе... Незнам што цел вадите од ова. :бодам_очи:
Не планирам да се карам! Само да ти разјаснам некои работи!

Прво викате дека имало гужва било загушливо,поради што сте излегле надвор и сега одеднаш сите тие однатре се нашле надвор
ПлиииииЗ ! :shout:
Нормално е дека ке ти се здосаде да ги слушаш истите песни по 3 пати!
И дискотеката беше преполна со 7мо одделенци и 8мо оделенци нормално дека некој не е глупав унатре да се турка со нив, не ги укривувам сакаат и тие забава! Сепак требеше малку да реагира обезбедуањето на тоа, а не само да гледат што повеке влезници да продадат! Наредната ден (сабота) во друга Спејс дискотеката беше Врчак и не ги пуштаа сите да влезат имаше ред.

А и Слаткар ..се мувал со некоја Кавадарчанка... :tapp: :tapp:
Што да правиме муабет понатаму? Никој неможе да ме убеди во тоа.
Ајде уште некој фејк муабет ...
Не е фејк муабет, и неможиш за тоа да ми водиш инат :) Да си бил и да си видел со свои очи ке се убеше ;)... Да ти водам инат за твојот град пеким, ама се работе за Кавадарци и знам што како е, и тешко некој да ме убеде во спротивното :P ...
 

STARTER

Firestarter
Член од
31 август 2007
Мислења
935
Поени од реакции
246
Јас само би изразил моето искрено сочувство на тие што го поштуваат типов а се постари од шесто одделение...:tapp:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Ајде и јас да пишам еден пост овде..абе стварно..што се замарате..ако ви се свиѓа слушајте..јас сеа..не дека го мразам слаткар..океј ми е..има песни..катастрофа(ама не ми смета да ги слушам) а има некои што ми се убави и ги слушам.пр како полетај,остај ме да пишувам...жал ми е кога ќе го слушам на ТВ ссаакккаааммм сввсве ддадда мии е со слончиња..ама пак од друга страна и не ми е пошто е тешко наркоманиште...негов живот,а тоа што беше што прочитав дека бил комерцијала го мразат..а денеска што не е комерцијала?се за пари денеска:smir:кај ќе опстаниш ти овде без пари ебаго...не ги ни мразам Грин Аут и Легијата кој што се андерграунд..ги сакам најмногу(од рап изведувачите во Македонијава наша)така да..дај стварно не се замарајте со слаткаров..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom