Слаткар(истика)

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Ми се допадна текстот на , за другото немам коментар...
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Иако не го слушам воопшто од тоа што ми има поминато низ раце можам да кажам дека дечково има некој специфистичен флоу и добра продукција што денеска проаѓа во рапот :toe:
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
611
Поени од реакции
50
од тоа што го имам видено на слики можам да кажам дека е убав дечко.. од тоа што го имам чуено од него можам да ја издвојам песната Нервоза со Желе како нешто што ми се допагало доволно за да стои на топик, да биде на repeat и слично:helou:
 
Z

Zona Pelucida

Гостин
Многу ми е вулгарен некако,пу јазк:wink:
 

Ш Т Е Т Н И К

Досадија
Член од
18 февруари 2008
Мислења
633
Поени од реакции
25
Значи не је музика ова ова ти е чисто за ладење мадлаците:nenene:
 

Ш Т Е Т Н И К

Досадија
Член од
18 февруари 2008
Мислења
633
Поени од реакции
25
Нека си ој тој стакларо дома не е за на сцена
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
:pos2: :pos2: мала грешка погрешно прочитал дечкото мислел не е за дома нешо или незнам како... тоа го сватил...сепак нема везе...
а за девојчето што Слаткар и е вулгарен...нема везе... има многу повулгарни...Пеачи... не зборам само во рапот...нема везе... ама за комерцијала коа слушате...кај шо се цензурирано иде... да таму се знае вулгарен е... :salut:
 

mysterio_lady

NBA Where Amazing Happens
Член од
12 март 2009
Мислења
28
Поени од реакции
0
Еј дечки слаткар супер е... Само има са едни ствари шо заеба... појде со тони зен и некни си седам дома глеам шојма по програмите едно време пуштање на канал 5 глеам еј слаткар остајф ко глеам Тони зен и слаткар на супер ѕвезда...:tapp:...се разочарав... али уште го слушам...:pos2:
 

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33
Не е многу добар, но сепак не е ни многу лош...Сепак е премногу уфуран во песните(доказ: Жолта штампа)...
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.640
Поени од реакции
3.261
Еве уште една интересна трака според мене, делот на Желе ме бендиса...

 

Kajgana Shop

На врв Bottom