Црна Гора и Македонија го признаа Косово!

Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
рајмз ти си добар шќиптар , тешки да имаше еманципација кај албанците ко тебе , немаше ништо да се деси , кога лугето би биле реални и ги гледаат своите работи , а не да грабиме антички територии , би било добро , би било . Да го ебам балканот со нашиот нацизам .
Со вашиот:)

Албанците репресирани од Србите сакаа да се одвојат, како што се сите други држави. Словенија, Хрватска, Босна, Црна Гора, Македонија...

Дојде редот на албанците, и оп, албанците се лоши. Вашиот нацизам е крив, никој друг.
 
Член од
31 август 2008
Мислења
231
Поени од реакции
1
Те молам сакај ме! ТЕ МОЛАМ!

Ок де, сакај ги бугарите и србите, не ме сакај што да ти речам друго освен обиди се да не умреш од мака што Македонија го призна Косово, have a nice day, aloha :)
AJDE KOGA INSISTIRAS....
TA SAKAM VELESTRUMF...
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Трендо, ти од сегде си, само од Солун не си.
 
Член од
20 август 2008
Мислења
137
Поени од реакции
0
Dobro utro Makedonijo zemjo na Makedoncite i ALBANCITE ...

Proslavivte , pievte ... rano e da se otreznite do dushe ...

Vie ne i napravivte steta na Srbija ama ich golem stih uste edna zemja pod pritisok na Zapad i USA priznale Kosovo , NE Vie napravivte samo steta na sebe.... no ne so priznavanjeto direktno nego sto ste poveketo slepi :kesa:

Al koa ke razmislam nekoi se slepi a nekoi idat da se samounistat ...

So ova priznavanje mozam samo da im cestitam na Bugarite i nivnite tajni sluzbi dobro si ja zavrshija rabotata pravejki eden pogoden teren za sevo ova...sto se sluchuva i sto ke se sluchi ... bravo profesionalno napraveno :tv:
Е бре Винстоне, на тебе пак бугарите се ти криви. Какви тајни служби бе момче? Абе ти следиш ли што се случува сега у Бугарија? Знаеш ли дека тајните служби се полораспаднати? Знаеш ли вакви скандали се во ДАНС? Мноого јаки ни изкарахте. Ај со здраве.:smir:
 
Член од
10 март 2007
Мислења
242
Поени од реакции
46
а бе рајмз зборувам општо за балкан нацизмот , шо македонски , драпај си куро , ние само зборуваме , вие делувате :) работите на случајот . да те прашам сакаш илирида да се деси и ако сакаш шо кога ке се деси . Баш ме интересира . Ме интересира кој кого репресира во гостивар и тетово (како што ви вршеја репресија вас во косово) . Зошто мора етнички се да чистите , а сакате туга пичка а своја не давате , некако не ми иде ова , знаеш . :tv:
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
а бе рајмз зборувам општо за балкан нацизмот , шо македонски , драпај си куро , ние само зборуваме , вие делувате :) работите на случајот . да те прашам сакаш илирида да се деси и ако сакаш шо кога ке се деси . Баш ме интересира . Ме интересира кој кого репресира во гостивар и тетово (како што ви вршеја репресија вас во косово) . Зошто мора етнички се да чистите , а сакате туга пичка а своја не давате , некако не ми иде ова , знаеш . :tv:
aaaa...ја те мислев за србин, дека српски ставови браниш :)

Илидира ако се деси, ќе се деси баш поради таков нацизам, кој што за среќа последно време го снемува, почна на луѓето да им стане јасно дека тука сме, тука ќе останеме, нема бегање.

Србите го изедоа пиперот шо го изедоа, нивна грешка, шо ги дриблам. Со среќа нека им е на косоварите, и со памет. Србите, нека се приберат да не ја изгубат и Војводина.
А Винстон...србин е, јебига, го боли. Остајте го на раат дечкото :)
 

Делија

Борец за ПРАВДА
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.196
Поени од реакции
35
Овој датум ќе го запомнам... Бидејќи од овој ден веќе не сум лојален граѓанин на ова парче земја што се нарекува држава... Здравје догодина идам на летување во Грчка...
 
Член од
31 август 2008
Мислења
231
Поени од реакции
1
Овој датум ќе го запомнам... Бидејќи од овој ден веќе не сум лојален граѓанин на ова парче земја што се нарекува држава... Здравје догодина идам на летување во Грчка...
ela brat kaj mene na gosti ...
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Овој датум ќе го запомнам... Бидејќи од овој ден веќе не сум лојален граѓанин на ова парче земја што се нарекува држава... Здравје догодина идам на летување во Грчка...
Па и така така секоја година идеш :)
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Eh me boli , jas odamna znaev deka ova ke se desi ... i bas me briga na kraju kraeva ... Jas oduve sum znael u interpersonalni odnosi deka a kazam deka sum Srbin 70 % Makedonci ne me sakaat ... da dubam na glava pak si e toa taka ... da zemam da Ve proteram Vas Albanci site U albanija od Tetovo ...pak posle nekolku godini ke dojde nekoj ke mi kaze a Vraniskovski , a JuznoSrbijanci ...

Ne be brate zatoa jas ne se zamaram vishe nema poenta ... :tv:

Niti Vas Albanci Ve napagam , a koa ke razmislam vishe ni Bugari
nema da gi napagam :smir:

Neka zivi sloga megu Vas Albancite i Makedoncite :helou: Do koga Vie si znaete ...a bogami i jas :wink:
 

ogledalo

провинцијалец
Член од
12 мај 2008
Мислења
3.198
Поени од реакции
173
Овој датум ќе го запомнам... Бидејќи од овој ден веќе не сум лојален граѓанин на ова парче земја што се нарекува држава... Здравје догодина идам на летување во Грчка...

od denes sum na dieta i ke gi namalm cigarite i nema da igram sportska non stop )))))))0 ,,,i ke cekam kosovari ili srbi za da gi prodadam jabolkata..koj dade poveke nemu gi prodavam, nema ljutish ))))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom